reklama

Spevák, muzikant a recesista Ivan Mládek zavíta so svojím Banjo Bandom do Trnavy

Chcete na chvíľu zabudnúť na politiku, dlhy, doktorov, neveru partnera alebo potláčanie ľudských práv v Gabune? Ponúkame overený prostriedok, ktorý vám zaručene pomôže – je ním Banjo Band Ivana Mládka.

Hudobno – zábavná šou pod vedením vynikajúceho hudobníka, speváka a recesistu zavíta do Trnavy 23. marca 2015.

Po boku Ivana Mládka sa predstavia aj ďalšie známe tváre – Lenka “Kalamity Jane” Šindelářová, Lenka Plačková a Jan Mrázek.

mladek
Banjo Band Ivan Mládka

Od členov Banjo Bandu sa dozviete, ako sa svojpomocne zbaviť problémov s prostatou, ako prekonať rekord v behu na lyžiach so zlomenou nohou, ako docieliť, aby sa sedem milliard ľudí vošlo do Prahy, ako úsporne popravovať na elektrickom kresle bez elektrického prúdu, ba dokonca aj to, ako získať správnu teplotu materského mlieka.

„Zdravíme všetkých našich priaznivcov na Slovensku. Radi by sme vás pozvali na naše marcové vystúpenie. V rámci slovenského klubovo – divadelného turné sa môžete tešiť na naše známe aj menej známe pesničky, humorné historky a anekdoty. Dovidenia a dopočutia sa teší váš Ivan Mládek,“ poslal zdravicu majster Mládek osobne.

Vystúpenie Banjo Bandu Ivan Mládka sa uskutoční v pondelok 23. marca o 19. hodine v kine Hviezda.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj cez službu Ticketportal (link tu).

Ulož ako PDF
Napísal 19. februára 2015 13:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.