reklama

Májový Modrý štvrtok v Music a Café s Vladom Machalom a Second Bandom

Štvrtým pokračovaním projektu Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej bluesovej skupiny Second Band je posledným z klubových večerov Modrých štvrtkov v hudobnom klube Music a Café v Trnave pred letnou sezónou.

Hudobné večery, ktoré sa konajú jeden krát do mesiaca a to zvyčajne druhý štvrtok v mesiaci budú opäť pokračovať vo svojom jesennom kole, ktoré začne mesiacom september.

Projekt Modrých štvrtkov je podporným projektom Medzinárodného hudobného festivalu Blues Moods konaného v Trnave, v mesiaci november ako aj príležitosťou pre voľnočasové aktivity občanov mesta.

Na májovom podujatí “Modrý štvrtok”, ktoré sa uskutoční tentokrát 19. mája so začiatkom o 20.00 h sa predstaví v sprievode trnavskej bluesovej skupiny Second Band – trnavský gitarista, skladateľ a spevák Vlado Machala.

ms-pl

Začínal ako basgitarista v skupine PULZ, neskôr sa vyprofiloval ako sólový hráč na elektrickú gitaru, ale aj ako spevák a skladateľ.

Dodnes je lídrom trnavskej blues-rockovej skupiny Blues Mother-In-Law, ktorá ako prvá v slovenskej histórii nahrala koncertný album.

Vlado sa venuje hudbe aktívne a pôsobí aj ako hudobný pedagóg.

Podujatie “Modrý štvrtok” podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava-Live.sk, DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes. Vstup je bezplatný.

Peter Stojka

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2016 18:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.