reklama

Pozvánka: Modrý štvrtok s Allanom Mikušekom

V poradí už ôsme pokračovanie projektu Trnavskej hudobnej spoločnosti a trnavskej bluesovej skupiny Second Band v Music a Café v Trnave nazvané príznačne – Modrý štvrtok – Blue Thursday, sa uskutoční 8. decembra 2016.

Večer plný hudby je vždy viazaný na prizvaného hosťa – zväčša autora – ktorý sa predstaví v hlavnom, hodinovom bloku v sprievode so skupinou, s ktorou predtým nikdy nekoncertoval.

Po dievčenskej jeseni v projekte Modrých štvrtkov si skupina Second Band tentoraz prizvala ako svojho hosťa azda najvýzraznejšiu osobnosť country scény na Slovensku – Allana Mikušeka.

Gitarista, spevák, hudobný skladateľ a producent s osobitým a výrazným hlasom je populárny nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

mikusek-anton-kajan
Allan Mikušek

Foto: Anton Kajan

Na konte má deväť CD nosičov a spoluprácu s mnohými skupinami a jednotlivcami.

Allan je ozdobou country festivalov, kde zvyčajne vystupuje aj so svojou skupinou AM Band. Vo štvrtkovom programe sa ukáže ako dokáže fungovať spojenie country hudby v sprievode bluesovej skupiny.

Hudobný večer Modrý štvrtok a Allanom Mikušekom sa uskutoční 8. decembra 2016 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h.

Vstup na podujatie je voľný.

(PS)

modry_stvrtok_dec16

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2016 7:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.