reklama

Aprílový Modrý štvrtok v Music a Café: fanúšikom blues zaspieva Janka Ružičková so skupinou Second Band

Tretím pokračovaním projektu Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej bluesovej skupiny Second Band je ďalší z večerov Modrých štvrtkov v hudobnom klube Music a Café v Trnave. Hudobné večery sa konajú zvyčajne vždy druhý štvrtok v mesiaci.

Modrý štvrtok sú podporným projektom novembrového Medzinárodného hudobného festivalu Blues Moods, ako aj príležitosťou pre kultúrne aktivity občanov mesta.

V poradí už tretím hudobným hosťom projektu Modrý štvrtok bude vo štvrtok 7. apríla o 20. hodine Trnavčanka Janka Ružičková, speváčka a frontmanka skupín ako Dorm Blues Band, Blues House či Cross The Line.

Janka okrem svojich skupín hosťovala aj v iných zoskupeniach a projektoch ako bol napríklad Rolling Stones Anniversary Band v roku 2014-2015.

blue-thursday

So svojou skupinou sa zúčastnila mnohých významných bluesových festivalov doma aj v zahraničí. Trnavčania ju mohli vidieť na mnohých podujatiach klubovej scény, či vo filmovom projekte Rádia Bunker: Trnava – Mekka Blues?

Na treťom Modrom štvrtku bude Janku doprevádzať skupina Second Band, kde dokonca istý čas pôsobila ako jej člen.

Podujatie “Modrý štvrtok” podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava-Live.sk, DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes.

Vstup na podujatie je bezplatný.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2016 7:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.