reklama

Októbrový Modrý štvrtok v Music a Café

Šiestym pokračovaním projektu Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej bluesovej skupiny Second Band je ďalší z hudobných večerov Modrý štvrtok v hudobnom klube Music a Café v Trnave opäť vo štvrtok 13. októbra 2016 so začiatkom o 20.00 h.

Po úspešnej jarnej sezóne projekt odštartoval začiatkom septembra vystúpením hosťujúcej jazzovej speváčky Katky Suchoňovej. Počas nasledujúcich dvoch mesiacov sa postupne predstavia ďalšie hosťujúce speváčky, ktoré si to “strihnú” na pódiu s bluesovou skupinou.

Októbrovým hosťom projektu Modrý štvrtok bude trnavčanka, speváčka a frontmanka skupín ako Dorm Blues Band, Blues House či Cross The Line. Janka okrem svojich skupín hosťovala aj v iných zoskupeniach a projektoch ako bol napríklad Rolling Stones Anniversary Band v roku 2014-2015.

So svojou skupinou sa zúčastnila mnohých významných bluesových festivalov doma aj v zahraničí. Trnavčania ju mohli vidieť na mnohých podujatiach klubovej scény, či vo filmovom projekte Rádia Bunker: Trnava – Mekka Blues?

Janka Ružičková sa už ako hosť Modrých štvrtokv objavila v mesiaci apríl. Októbrové vystúpenie bude teda jej úspešnou reprízou.

Podujatie “Modrý štvrtok” podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava Live, portál DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes. Vstup na podujatie je bezplatný.

modry-stvrtok-okt16

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2016 23:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.