reklama

Októbrový Modrý štvrtok v Music a Café

Šiestym pokračovaním projektu Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej bluesovej skupiny Second Band je ďalší z hudobných večerov Modrý štvrtok v hudobnom klube Music a Café v Trnave opäť vo štvrtok 13. októbra 2016 so začiatkom o 20.00 h.

Po úspešnej jarnej sezóne projekt odštartoval začiatkom septembra vystúpením hosťujúcej jazzovej speváčky Katky Suchoňovej. Počas nasledujúcich dvoch mesiacov sa postupne predstavia ďalšie hosťujúce speváčky, ktoré si to “strihnú” na pódiu s bluesovou skupinou.

Októbrovým hosťom projektu Modrý štvrtok bude trnavčanka, speváčka a frontmanka skupín ako Dorm Blues Band, Blues House či Cross The Line. Janka okrem svojich skupín hosťovala aj v iných zoskupeniach a projektoch ako bol napríklad Rolling Stones Anniversary Band v roku 2014-2015.

So svojou skupinou sa zúčastnila mnohých významných bluesových festivalov doma aj v zahraničí. Trnavčania ju mohli vidieť na mnohých podujatiach klubovej scény, či vo filmovom projekte Rádia Bunker: Trnava – Mekka Blues?

Janka Ružičková sa už ako hosť Modrých štvrtokv objavila v mesiaci apríl. Októbrové vystúpenie bude teda jej úspešnou reprízou.

Podujatie “Modrý štvrtok” podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava Live, portál DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes. Vstup na podujatie je bezplatný.

modry-stvrtok-okt16

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2016 23:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.