reklama

Modrý štvrtok s Adrianom Kelemenom

Desiatym pokračovaním úspešnej klubovej série Modrých štvrtkov – Blue Thursday – z réžie Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a domácej bluesovej skupiny Second Band je večer s hosťom – spevákom, gitaristom, skladateľom ale aj jadrovým fyzikom – Adrianom Kelemenom.

Trnavčania ho mohli zažiť v roku 2015 na medzinárodnom hudobnom festivale Blues Moods ako člena jeho domovskej skupiny Kiero Grande či ako hosťujúceho gitaristu v skupine The Joint Venture v roku 2016.

Adrian so svojou skupinou Kiero Grande v Trnave absolvoval aj živú nahrávku pre Rádio Bunker.


Adrian Kelemen

So svojou skupinou sa zúčastnil na jednom z najväčších európskych festivalov SZIGET v Maďarsku, na Slovensku získali v roku 2011 titul “Objav roku” udeľovaný Slovenskou bluesovou spoločnosťou. Vzácne na skupine je hlavne to, že významné ocenenia získali už ako mladí muzikanti. Adrian sa autorsky podieľal na prvom samostatnom CD skupiny a mnohých ďalších kompilačných nahrávkach.

Klubové večery Modrý štvrtok so svojim hosťom majú za cieľ popularizovať bluesový žáner ako aj jeho výročný – medzinárodný festival Blues Moods, ktorý sa koná v mesiaci november v Trnave. Tento nadchádzajúci večer sa uskutoční už najbližší štvrtok – 9. marca 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2017 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.