reklama

Modrý štvrtok s gitaristom a spevákom Milanom Konfráterom

Už jedenástym pokračovaním klubovej série Modrých štvrtkov – Blue Thursday – z réžie Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a domácej bluesovej skupiny Second Band je večer s hosťom – spevákom, gitaristom, skladateľom Milanom Konfráterom.

Na trnavskej klubovej scéne sa objavil so skupinou Black Cat Moan alebo ako Milan Konfráter Blues Band na historicky prvom ročníku Blues Moods v roku 2010.

Takisto sa predstavil niekoľkokrát aj ako sólista v trnavských kluboch.

Väčšiu publicitu mu však prinieslo účinkovanie so skupinou Dozen Frozen – Ericha “Boboša” Procházku alebo z projektu bratislavského hudobníka Laca Lučeniča – Satisfactory ako aj z projektu Rolling Stones Anniversary Band.

Konfráter je okrem iného organizátorom letného festivalu v rodnom Pezinku s názvom Blues na Mlyne. Ako autor nahral v roku 2013 CD s rovnomenným názvom – Milan Konfráter, ktoré nahral úplne sám. V každom prípade ide o vyzretého autora, gitaristu a speváka, ktorý je osviežením klubovej scény.

Klubové večery Modrý štvrtok so svojim hosťom majú za cieľ popularizovať bluesový žáner ako aj jeho výročný – medzinárodný festival Blues Moods, ktorý sa koná vždy v novembri v Trnave.

Aktuálny klubový večer sa uskutoční vo štvrtok 6. apríla 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.

Podujatie MODRÝ ŠTVRTOK podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava Live, DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes.

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2017 21:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.