reklama

Modrý štvrtok s gitaristom a spevákom Milanom Konfráterom

Už jedenástym pokračovaním klubovej série Modrých štvrtkov – Blue Thursday – z réžie Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a domácej bluesovej skupiny Second Band je večer s hosťom – spevákom, gitaristom, skladateľom Milanom Konfráterom.

Na trnavskej klubovej scéne sa objavil so skupinou Black Cat Moan alebo ako Milan Konfráter Blues Band na historicky prvom ročníku Blues Moods v roku 2010.

Takisto sa predstavil niekoľkokrát aj ako sólista v trnavských kluboch.

Väčšiu publicitu mu však prinieslo účinkovanie so skupinou Dozen Frozen – Ericha “Boboša” Procházku alebo z projektu bratislavského hudobníka Laca Lučeniča – Satisfactory ako aj z projektu Rolling Stones Anniversary Band.

Konfráter je okrem iného organizátorom letného festivalu v rodnom Pezinku s názvom Blues na Mlyne. Ako autor nahral v roku 2013 CD s rovnomenným názvom – Milan Konfráter, ktoré nahral úplne sám. V každom prípade ide o vyzretého autora, gitaristu a speváka, ktorý je osviežením klubovej scény.

Klubové večery Modrý štvrtok so svojim hosťom majú za cieľ popularizovať bluesový žáner ako aj jeho výročný – medzinárodný festival Blues Moods, ktorý sa koná vždy v novembri v Trnave.

Aktuálny klubový večer sa uskutoční vo štvrtok 6. apríla 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.

Podujatie MODRÝ ŠTVRTOK podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, Trnava Live, DoMesta.sk, Trnavsko a Trnava Dnes.

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2017 21:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.