reklama

Adventný Modrý štvrtok s Allanom Mikušekom

Trnavská hudobná spoločnosť a hudobná skupina Second Band pripravili na posledný tohtoročný Modrý štvrtok svoj adventný program s významným hudobníkom, Trnavčanom Allanom Mikušekom.

Gitarista, spevák, hudobný skladateľ a producent s osobitým a výrazným hlasom je populárny nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Na konte má deväť CD nosičov a spoluprácu s mnohými skupinami a jednotlivcami. Allan je ozdobou country festivalov, kde zvyčajne vystupuje aj so svojou skupinou AM Band.

Podujatie je zamerané na podporu nehmotného kultúrneho dedičstva, podporu menšinových hudobných žánrov, výročného festivalu Blues Moods, ktorý sa koná každoročne na jeseň na území mesta, ale aj ako spestrenie voľnočasových aktivít občanov mesta.


Allan Mikušek

Dvadsiate štvrté podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday sa uskutoční vo štvrtok 20. decembra 2018 v priestoroch Vodáreň Craft Bistro so začiatkom o 20.00 h.

Vstupné na podujatie je 5 Eur. Z kapacitných dôvodov organizátori doporučujú rezervovať si miesto vopred.

Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday dlhodobo podporujú: Libros, Halada – advokátska kancelária, Edit Print, Real Centrum, Vodáreň Craft Bistro, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.

Peter Stojka

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2018 15:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.