reklama

Výstava fotografií Genius loci Trnavy je otvorená aj v nedeľu

Výstavu fotografií Genius loci Trnavy v západnom krídle radnice môžu záujemcovia navštíviť vďaka ústretovosti členov fotoklubu Iris nielen každý utorok a štvrtok, ale aj v nedeľu 30. októbra a 6. novembra.

Západné krídlo trnavskej radnice

Výstavné priestory v pôvodnej stredovekej budove radnice budú otvorené v týchto dňoch od 10.00 do 12.00 h a popoludní od 14.00 do 16.00 h.

Návštevníci budú mať súčasne možnosť prehliadky unikátne zrekonštruovaných priestorov západného krídla a 6. novembra tu už bude otvorená aj výstava z tvorby budúcich umeleckých stolárov a zámočníkov.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2011 10:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.