reklama

Výstava fotografií Genius loci Trnavy je otvorená aj v nedeľu

Výstavu fotografií Genius loci Trnavy v západnom krídle radnice môžu záujemcovia navštíviť vďaka ústretovosti členov fotoklubu Iris nielen každý utorok a štvrtok, ale aj v nedeľu 30. októbra a 6. novembra.

Západné krídlo trnavskej radnice

Výstavné priestory v pôvodnej stredovekej budove radnice budú otvorené v týchto dňoch od 10.00 do 12.00 h a popoludní od 14.00 do 16.00 h.

Návštevníci budú mať súčasne možnosť prehliadky unikátne zrekonštruovaných priestorov západného krídla a 6. novembra tu už bude otvorená aj výstava z tvorby budúcich umeleckých stolárov a zámočníkov.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2011 10:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.