reklama

ZŠ na Vančurovej má v telocvični novú podlahu z prírodného linolea

Od pondelka 14. novembra už budú môcť žiaci v Základnej škole s materskou školou na Vančurovej ulici naplno využívať novú podlahu v školskej telocvični.

Štyri milimetre hrubá vrstva prírodného linolea na odpruženom rošte tu nahradila pôvodnú, takmer štyridsaťpäťročnú palubovku zo šesťdesiatych rokov, ktorá bola už dlhší čas v nevyhovujúcom stave.

Podlahu z prírodného linolea využívajú aj žiaci v telocvični ZŠ na Atómovej ulici na sídlisku Vodáreň

Ilustračné foto: ZŠ Atómová

„Mestská samospráva vynaložila na rekonštrukciu dlážky v telocvični na Vančurovej ulici 26 701 eur. Rovnaké nové dlážky sa už osvedčili aj v školských telocvičniach na Bottovej a Atómovej ulici. Medzi ich dobré vlastnosti treba zarátať aj okolnosť voči poškodeniu a ľahkú údržbu. Otestovať ich môže aj verejnosť, ktorá má možnosť prenájmu telocvične mimo vyučovacích hodín,“ informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2011 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.