reklama

ZŠ na Vančurovej má v telocvični novú podlahu z prírodného linolea

Od pondelka 14. novembra už budú môcť žiaci v Základnej škole s materskou školou na Vančurovej ulici naplno využívať novú podlahu v školskej telocvični.

Štyri milimetre hrubá vrstva prírodného linolea na odpruženom rošte tu nahradila pôvodnú, takmer štyridsaťpäťročnú palubovku zo šesťdesiatych rokov, ktorá bola už dlhší čas v nevyhovujúcom stave.

Podlahu z prírodného linolea využívajú aj žiaci v telocvični ZŠ na Atómovej ulici na sídlisku Vodáreň

Ilustračné foto: ZŠ Atómová

„Mestská samospráva vynaložila na rekonštrukciu dlážky v telocvični na Vančurovej ulici 26 701 eur. Rovnaké nové dlážky sa už osvedčili aj v školských telocvičniach na Bottovej a Atómovej ulici. Medzi ich dobré vlastnosti treba zarátať aj okolnosť voči poškodeniu a ľahkú údržbu. Otestovať ich môže aj verejnosť, ktorá má možnosť prenájmu telocvične mimo vyučovacích hodín,“ informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2011 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.