reklama

Motobar Rock and Blues – štýlový podnik plný kvalitnej živej hudby

Už ôsmy mesiac funguje v Trnave klub Motobar Rock and Blues. Ideálne zázemie tu nachádzajú priaznivci kvalitnej živej hudby.

Podnik na Šrobárovej ulici organizuje pravidelné koncerty, pýši sa výbornou akustikou a kapacitou 300 návštevníkov v štýlových priestoroch.

„Už z názvu vyplýva, že u nás ‘fičia’ žánre ako rock, blues, country, rock’n’roll či jazz. Ponúkame kvalitnú muziku a jedinečné kultúrno-spoločenské vyžitie. Zameranie na dobrú gitarovú muziku a klasické hudobné žánre nie je náhodné: myslím si, že v Trnave podnik tohto zamerania s väčšou kapacitou doteraz absentoval. Sme iní, vymykáme sa tradičnému štýlu bežných komerčných podnikov a sme na to patrične hrdí,” hovorí prevádzkovateľka Motobaru Katarína Šimončič Juristová.

Motobar Rock and Blues sídli na Šrobárovej ulici pri bývalom cukrovare

Motobar Rock and Blues v ostatných mesiacoch usporiadal celý rad skvelých koncertov, Vystupovali tu okrem iných Slobodná Európa, Neznámi, Willy Jones, Bonzo Radványi and The Rezonators, The Downhill, Eric Wood, Bystrík Červený, Adam Ďurica, AC/DC Revival, Kabát Revival a mnohí ďalší.

„Sme presvedčení o tom, že dobre zabaviť sa chcú nielen tínedžeri. Ohlasy na doterajšie prevádzkovanie Motobaru sú veľmi pozitívne. To nás posúva ďalej. Naším cieľom je privítať u nás dobrú kapelu minimálne raz za týždeň – vždy v piatok alebo v sobotu večer,” dopĺňa.

Slobodná Európa

Bonzo Radványi and The Rezonators

Podnik je ideálnym miestom nielen na usporiadanie koncertov. Ponúka sa tiež ako priestor pre stretávky, oslavy, svadby alebo klasické klubové akcie.

Viac informácií a aktuality zo života Motobaru Rock and Blues nájdete na Facebooku.

VIDEO: Willie Jones & Neznámi – Sweet Home Alabama (live)
YouTube Preview Image

Pravidelné upútavky na jednotlivé akcie bude sprostredkovávať aj portál trnava-live.sk.

(reklama)

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2011 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Motobar Rock and Blues – štýlový podnik plný kvalitnej živej hudby”

  1. 1
    marek says:

    Este keby sa tam pocas akcii nefajcilo tak by to bolo uplne na jednotku… Inak sa tam neda cez akciu ak je tam dost ludi vydrzat vzhladom na vzduch aky tam je.

  2. 2
    juraj says:

    Zatial som bol na troch koncertoch ktoré mňa osobne zaujímaly (Neznámi,Bluesový festival a Karpatské chrbáty) a musím povedať,že maximálna spokojnosť.Pekná šéfka,šikovný barmani a hlavne dobrá muzika.S tým fajčením je to oštara,ale aj naša partia fajčí,takže nám osobne tá cigaretka k pivečku vyhovuje.Hlavne že nemáme okolo seba 15-17ročné opité deti,ale známych s ktorými sme sa dlho nevideli.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.