reklama

Koncert Rock Shock! sľubuje fanúšikom rockovej hudby parádny zážitok

Trnavské online Radio Bunker v spolupráci s Artklubom pozývajú na koncert rockovych kapiel s názvom ROCK SHOCK!, ktorý bude ako už samotný názov napovedá poriadnym rockovým šokom pre vaše sluchovody.

Koncert štyroch kvalitných kapiel sa uskutoční 31. januára v Artklube na Hlavnej ulici č. 17 so začiatkom o 20. hodine.

Na pódiu sa vystriedajú Bluesriders, Dorian Gray, Hash a Peacock Ball.

rockshock-pl
Autorom plagátu je Betty Stiller

Bratislavský BLUESRAIDERS prinesú kvalitnú zmes blues nefalšovaného bluesu okoreneného rockovými ingredienciami. Nie je určite náhoda, že sa toto hudobné zoskupenie objavuje na popredných českých a slovenských bluesových festivaloch.

Ťahákom večera bude určite kapela DORIAN GRAY z Bratislavy. Slovenské hardrockové legendy s bohatou minulosťou pôsobiace na hudobnej scéne od roku 1992. Kapela, ktorá dokázala spojiť slovenské texty s rockovou hudbou tak, ako nikto iný na slovenskej scéne.

V roku 2013 vydali svoj posledný album s názvom „Druhá tvár“. Skupina dnes hrá v zložení Vadim Bušovský, Boris Brna (obaja zakladajúci členovia Dorian Gray) a Dano Urbán.

Support bude tvoriť domáci HASH nabitý novými nápadmi a zároveň posilnený pozitívnymi ohlasmi na klip Brainwasher, ktorý nakrúcali u nás doma v Trnave.

Poslednou hudobnou lahôdkou budú banskobystrický PEACOCK BALL s Peťom Komorom za hamondami. Jedinečný inštrumentálny projekt, ktorý bude týždeň pred touto akciou krstiť svoj nový album a ktorý prídu predviesť do Trnavy ešte úplne teplý.

Nedá nespomenúť, že krstným otcom tohto ich albumu bude hamondová legenda menom Marián Varga.

Udalosť môžete sledovať aj na Facebooku, link tu.

Line Up:
20:00-21:00 BLUESRAIDERS
21:30-22:30 DORIAN GRAY
23:00 – 0:00 HASH
00:30- 01:30 PEACOCK BALL

Koncert: Rock SHOCK!
Miesto konania: ArtKlub, Hlavná 17, Trnava
Kedy: Sobota 31.1.2015 o 20.00 hod
Vstupné: 4,-€ (predaj vstupeniek na mieste)

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2015 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.