reklama

Poberatelia starobných a invalidných dôchodkov môžu získať zľavu do kina

Dôchodcovia a poberatelia invalidných dôchodkov môžu navštevovať predstavenia v mestských kinách so zľavou.

Trnavská samospráva poskytne na požiadanie občanovi s trvalým pobytom v meste Trnava, ktorý je poberateľom starobného alebo invalidného dôchodku, zľavu na vstupnom na filmové predstavenia v kinách prevádzkovaných mestom Trnava formou poukážok.


Kino Hviezda

Žiadateľ sa musí preukázať rozhodnutím o poberaní dôchodku alebo predloží preukaz člena denného centra. Sociálny odbor vydá žiadateľovi poukážku v hodnote 1,70 eura, rozdiel v cene predstavenia si doplatí. Na každé predstavenie je možné použiť len jednu poukážku.

Maximálne môže jedna oprávnená osoba získať od mesta 15 poukážok na jeden kalendárny rok.

Ulož ako PDF
Napísal 15. decembra 2011 14:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poberatelia starobných a invalidných dôchodkov môžu získať zľavu do kina”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.