reklama

Hasiči zasahovali pri záhradkárskej osade v Kamenáči, zachránili polovicu stohu

Požiar stohu s niekoľkými tonami lucerny siatej likvidovali trnavskí hasiči v utorok 10. januára v poli medzi južným okrajom Kamenného mlyna pri záhradkárskej osade a železničným depom.

Stoh s uloženým krmivom začal horieť približne pred 19. hodinou. Hrozilo, že požiar sa vďaka silnému vetru rozšíri ďalej na zarastené pozemky smerom k železničnej trati.


Na mieste zasahovali traja hasiči

Požiarovisko sme zabezpečili proti rozšíreniu dvoma cisternami vody. Predpokladáme, že oheň bude horieť ešte asi dve hodiny. Podarilo sa nám zachrániť približne polovicu z horiaceho množstva lucerny. Nebolo by dobré, keby sa oheň šíril ďalej, ale to už v tejto chvíli našťastie nehrozí,“ hodnotil na mieste vedúci zásahu.

Zasahujúci hasiči stihli rozdeliť horiaci stoh na dve polovice, čím sa im podarilo zásadne znížiť finančné straty majiteľovi stohu.

VIDEO:

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2012 21:43. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.