reklama

Vstupenky na muzikál Ôsmy svetadiel s hitmi skupiny Elán sú už v predaji

Príbeh voľne inšpirovaný románom francúzskeho dramatika Alexandra Dumasa ml., príbeh o kráse vznešeného nešťastia, o akom rozpráva spisovateľ z 19. storočia, povyšuje príbeh o dáme s kaméliami na nadčasový príbeh lásky.

Agentúra Kamart prináša do Trnavy nový česko-slovenský muzikál Ôsmy svetadiel. Muzikál zo súčasného sveta rozpráva príbeh mladého dievčaťa, ktoré sa zriekne doterajšieho, rodičmi podporovaného vzťahu s mužom z lepších kruhov. Prežíva čistú a úprimnú lásku k mladému mužovi, ktorí sa rozhodne pomôcť na vlastné riziko jej malému bratovi.

Dojímavý príbeh je plný známych piesní legendárnej skupiny Elán. Muzikál je nabitý emóciami a na záver nezostane jedno oko suché.

V hlavných úlohách sa predstavia Nela Pocisková, Peter Makranský, Ján Slezák, Pavol Topoľský, Dušan Cinkota, Lenka Salmanová, Marta Potančoková a ďalší.

Predstavenie sa uskutoční 20. mája 2012 do začiatkom o 19. hodine v Dome kultúry na Trojičnom námestí. Vstupenky v cene od 25 eur si môžete zakúpiť v TINS-e pod mestskou vežou, v Hell Tour na Radlinského ulici alebo v agentúre Kamart (0905 847 202).

Agentúra Kamart organizuje 13. februára 2012 v divadelnej sále Domu kultúry v Seredi aj verejnú nahrávku rozhlasového programu s názvom Podvodníci s podtitulom „humoristicko – hudobný program pre sociálne slabšie skupiny intelektuálov“.

Hosťom účinkujúcich Jána Kronera a Adyho Hajdu budú tentokrát dve ženy, moderátorka hlavného spravodajstva televízie Markíza Mariana Ďurianová a mladá herečka a speváčka Martina Ondrejková, ktorá obohatí program svojím spevom.

Vstupné: 6 euro, začiatok o 19. hodine. Vstupenky zakúpite v Pizzerii AB – Sereď, reštaurácia Perlovka – Sereď, Optik Morvay s.r.o. – Sereď, agentúra Kamart (0905 847 202).

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2012 22:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.