reklama

Vstupenky na muzikál Ôsmy svetadiel s hitmi skupiny Elán sú už v predaji

Príbeh voľne inšpirovaný románom francúzskeho dramatika Alexandra Dumasa ml., príbeh o kráse vznešeného nešťastia, o akom rozpráva spisovateľ z 19. storočia, povyšuje príbeh o dáme s kaméliami na nadčasový príbeh lásky.

Agentúra Kamart prináša do Trnavy nový česko-slovenský muzikál Ôsmy svetadiel. Muzikál zo súčasného sveta rozpráva príbeh mladého dievčaťa, ktoré sa zriekne doterajšieho, rodičmi podporovaného vzťahu s mužom z lepších kruhov. Prežíva čistú a úprimnú lásku k mladému mužovi, ktorí sa rozhodne pomôcť na vlastné riziko jej malému bratovi.

Dojímavý príbeh je plný známych piesní legendárnej skupiny Elán. Muzikál je nabitý emóciami a na záver nezostane jedno oko suché.

V hlavných úlohách sa predstavia Nela Pocisková, Peter Makranský, Ján Slezák, Pavol Topoľský, Dušan Cinkota, Lenka Salmanová, Marta Potančoková a ďalší.

Predstavenie sa uskutoční 20. mája 2012 do začiatkom o 19. hodine v Dome kultúry na Trojičnom námestí. Vstupenky v cene od 25 eur si môžete zakúpiť v TINS-e pod mestskou vežou, v Hell Tour na Radlinského ulici alebo v agentúre Kamart (0905 847 202).

Agentúra Kamart organizuje 13. februára 2012 v divadelnej sále Domu kultúry v Seredi aj verejnú nahrávku rozhlasového programu s názvom Podvodníci s podtitulom „humoristicko – hudobný program pre sociálne slabšie skupiny intelektuálov“.

Hosťom účinkujúcich Jána Kronera a Adyho Hajdu budú tentokrát dve ženy, moderátorka hlavného spravodajstva televízie Markíza Mariana Ďurianová a mladá herečka a speváčka Martina Ondrejková, ktorá obohatí program svojím spevom.

Vstupné: 6 euro, začiatok o 19. hodine. Vstupenky zakúpite v Pizzerii AB – Sereď, reštaurácia Perlovka – Sereď, Optik Morvay s.r.o. – Sereď, agentúra Kamart (0905 847 202).

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2012 22:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.