reklama

Ombudsman bude radiť občanom na úrade samosprávneho kraja v Trnave

Pracovníci kancelárie verejného ochrancu práv budú opäť aj v tomto roku radiť občanom a riešiť ich problémy priamo na Úrade Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) na Starohájskej 10 v Trnave.

Hlavnou úlohou ombudsmana a pracovníkov jeho kancelárie je pomôcť občanom v riešení vzniknutých problémov tak, aby sa fyzické aj právnické osoby domohli bez zbytočných formalít rýchlej právnej ochrany v prípade, ak sa domnievajú, že ich základné práva a slobody sú porušené konaním, rozhodovaním alebo nečinnosťou orgánov verejnej správy.


Ombudsman Pavel Kandráč

Foto: vop.gov.sk

Občania a zástupcovia firiem sa budú môcť stretnúť s ombudsmanom tak ako minulý rok každú druhú stredu v mesiaci. Vyhradené sú nasledovné dátumy: 8. február, 14. marec, 11. apríl, 9. máj, 13. jún, 11. júl, 8. august, 12. september, 10. október, 11. november a 12. december 2012.

Ombudsman bude podľa informácií Ivana Krajčoviča z oddelenia medzinárodných vzťahov, protokolu a komunikácie TTSK poskytovať právnu poradňu pre občanov a ďalšie subjekty bezdplatne, je potrebné sa nahlásiť vopred na telefónných číslach 02/48 28 7402 alebo 02/48 28 7239.

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2012 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.