reklama

Pre mrazy vyhradilo mesto v nocľahárni viac miest pre bezdomovcov

Nocľaháreň pre bezdomovcov na Coburgovej ulici v Trnave bola v mrazivej noci z pondelka na utorok úplne obsadená.

Ochranu pred zimou tu našlo tridsaťsedem mužov a deväť žien bez vlastnej strechy nad hlavou. Vzhľadom na trvajúcu prognózu silných mrazov nariadil primátor Trnavy Vladimír Butko Stredisku sociálnej starostlivosti zabezpečiť pre bezdomovcov ďalšie možnosti na prenocovanie,“ informovalo mesto Trnava v tlačovej správe.

Ilustračné foto: Coburgova ulica

Na tento účel bude v nocľahárni na Coburgovej ulici otvorená ďalšia miestnosť s kapacitou pre tridsať ľudí. O možnosti prespať v nocľahárni budú bezdomovcov informovať príslušníci mestskej polície v spolupráci s príslušníkmi krajského policajného zboru.

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2012 23:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.