reklama

Artklub pozýva: Deadly Hunta & Wonder & Ruffneck & friends

Otázka: Čo má spoločné HIP-HOP, REGGAE A JUNGLE?
Odpoveď: Ojedinelý koncert v trnavskom ARTKLUBE!

V sobotu 18.2.2012 ožije jediný hudobný klub v slovenskom  Malom Ríme poriadnou dávkou hiphopových, reggae a jungle bítov. Celý večer sa navyše ponesie na vlnách narodeninovej oslavy sound systému RUFFNECK, ktorý veľkolepou hudobnou show oslávi prvé výročie vzniku.

Headlinerom večera je anglický mc DEADLY HUNTA, ktorí slovenského poslucháča „dostal“ svojimi energickými vystúpeniami už niekoľko krát. Strhol davy na festivale ako Uprising, Pon Da River či po kluboch na Slovensku. V Trnave mu robí backup SMOKAZ UNITED – teda poľsko/české duo – mc MIKAEL a selekta JERSEY.

Domácu scénu zastupuje BOY WONDER, ktorý v poslednom čase upútal vydaním singlov „Počujete ma?“ a „Vidíte ma?“. BOY sa na domáce publikum isto dobre nachystá, jeho flow, texty a bít dokážu z pivného zombíka urobiť skákajúcu opicu. Asistovať mu nebude nik iný ako DJ SPANK.

Hostiteľmi večera je RuffNeck sound, teda jungle duo LEBKA a CERULO, ktorí zavrtia narodeninovú selekciu najlepšieho čo vedia. O dávku reggae sa zase postarajú ICHIMAN z RVS a ženské zbrane vytasia na trnavského diváka selekta MISHELA a Mc MONILOWE z Poľska.

TAK NEVÁHAJ, vidíme sa v ARTklube na pive!

Live shows: DEADLY HUNTA /UK, BOY WONDER /TT city, MIKAEL & MONILOWE /PL

DJ selection: JERSEY – SMOKAZ UNITED / CZ-PL, DJ SPANK / TT city, ICHIMAN / BA & MISHELA / NR, EBKA & CERULO – RUFFNECK SOUND

FB event: https://www.facebook.com/events/338726912813060/

WONDER:

DEADLY:

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2012 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Artklub pozýva: Deadly Hunta & Wonder & Ruffneck & friends”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.