reklama

ArtKlub prináša oslavy MDŽ späť medzi ženy

Trnavský Artklub sa tento rok rozhodol, že vo svojom marcovom programe vyhradí priestor nežnému pohlaviu, ktoré si začiatkom prvého jarného mesiaca pripomenie Medzinárodný deň žien.

MDŽ sa tu bude oslavovať už deň vopred – a to 7. marca z jediného dôvodu, aby sa mohli predstaviteľky ženskej časti populácie celý víkend po akcii regenerovať a užívať si atmosféru sviatočného víkendu.

Oslava ženskosti s názvom GRRRL´s Nite sa začína už podvečer o 17:00 workshopom radikálneho vyšívania. Učiť budú na slovo vzaté odborníčky, skupina uletených, no talentovaných báb z Kundy Crew.

Okrem usporadúvania krížikov naučia záujemcov ako pretaviť individualitu a postoje na kúsok panamy. Ich tvorbu charakterizujú netradičné a atypické výšivky s provokatívnymi výrokmi.

grrls_plagat
Plagát

Po druhej časti osláv sa na rad dostane kapela, ako inak, so ženou na čele. Ide o kapelu Dana Viktoria Band, známu tiež ako Guano Apes Revival, čo iste veľa napovie o ich repertoári.

Skupina vystupuje predovšetkým v bratislavských kluboch a momentálne zažíva veľký úspech. Aj keď je vyťažená, pozvánku pri tejto príležitosti s radosťou prijala.

MDŽ v ArtKlube chce všetkým mužom pripomenúť, aké sú ženy silné sobnosti a zároveň si tieto ich prednosti uctiť. Práve preto prináša akciu určenú predovšetkým ženám, dievčatám, matkám, kuchárkam, šoférkam, rebelkám, kariéristkám, feministkám, romantičkám – jednoducho všetkým ženským.

Ak si muž a vieš, že tvoja žena, frajerka či kamoška si zaslúži vypnúť, osláviť ženskosť a pripomenúť si, aké skvelé je byť žena, neváhaj a okrem karafiátu jej priprav aj prekvapenie v podobe pozvania na Grrrl´ s Nite.

Lístky si možno kúpiť v predpredaji priamo v klube so zľavou za 3 eurá.

Okrem workshopu vyšívania a divokej afterparty s Dana Victoria Band sa ženy môžete tešiť na drobné spestrenia v podobe tanečného vystúpenia či koláčikov, o ktoré sa môžete prísť podeliť s ostatnými.

(Tlačová správa)

Termín: 7. marca 2014 o 17:00
Kde: ArtKlub
FB event: facebook.com/events/596350853774651
Web: www.artklub.sk/mdz
Cena v predpredaji na bare 3 eurá a na mieste 5 eur.
V cene majú slečny a dámy zarátaný aj welcome drink.

Viac o účinkujúcich:
KUNDY CREW
Je to dvojica cynických dievčat, ktoré ukradli svojim starým mamám ich poslednú zábavku a začali vyšívať. Svetu ponúkajú radikálne výšivky s feministickou, zábavnou, antifašistickou, fekálnou, sexuálnou, vegetariánskou tematikou. 
www.facebook.com/pages/KundyCrew/162843510426458

DANA VIKTORIA BAND
Dana Viktoria Band tiež vystupujúca pod názvom Guano Apes Revival je bratislavská rocková kapela, ktorá hrá okrm coververzie známych kapiel a intreprétov ako Janis Joplin, System of a Down, Alanis Morissette, Bon Jovi, Pink, Mr. Big, alebo Anouk.
www.danaviktoriaband.com

Ulož ako PDF
Napísal 4. marca 2014 20:00. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.