reklama

Filozofia Prestige parku „Let´s be friends“ v praxi

Let´s be friends (Buďme priatelia) – to je filozofia, ktorú od svojho vzniku vyznáva Prestige park. Budujeme priateľské vzťahy nie len medzi Prestige Parkom a nájomníkmi, ale najmä medzi nájomníkmi navzájom. Veríme, že bývanie medzi priateľmi robí život krajším.

Priatelia si majú pomáhať v každej situácií a to platí aj počas Covidovej súčasnosti, keď sa snažíme byť tu pre našich nájomníkov za každých okolností.

Aj u nás v Prestige parku sa žiaľ objavili pozitívne prípady infekcie. Nezaháľali sme a prišli sme s nápadom ako pomôcť našim nájomníkom, ktorí zostali izolovaní v karanténe.

Rozhodli sme sa pomôcť každému, kto si nevedel zabezpečiť základné životné potreby. Doručili sme im potraviny a drogériu priamo pred dvere ich bytu. Naši nájomníci tak mohli stráviť karanténu doma a neohrozovať ostatných. Okrem nákupov základných životných potrieb sme im poskytli aj dezinfekciu, ktorú mohli pravidelne využívať.


City dom v trnavskom Prestige Parku

Pravidelne sa staráme o dezinfekciu všetkých spoločných priestorov Prestige Parku. Expertné tímy dezinfikujú spoločné priestory ozónom, samozrejmosťou je pravidelná očista povrchov dezinfekčnými prostriedkami.

Robíme maximum, aby sa naši nájomníci cítili u nás bezpečne.

Našu filozofiu „Let´s be friends“ sme už tradične napĺňali aj milými vianočnými darčekmi pre každého z našich nájomníkov.

Veríme, že filozofia „Let´s be friends“ podporuje ústretovosť a dobré medziľudské vzťahy medzi našimi nájomníkmi.

Rovnako dúfame, že bývanie s priateľmi pomáha našim nájomníkom prekonať dnešnú ťažkú dobu.

Staňte sa aj Vy našimi priateľmi.

Viac informácií sa dozviete na našej stránke prestigepark.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 11. januára 2021 17:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.