reklama

Pred radnicou bude fašiangová zábava spojená so zabíjačkou a pochovávaním basy

Nestihli ste si ešte užiť fašiangovú zábavu a v týchto mrazivých dňoch vám už zmrzol nielen úsmev na tvári, ale aj zmysel pre humor?

Bleskovú ambulantnú terapiu tohto vážneho stavu vám ponúka mestská samospráva v utorok 21. februára o 15. hodine na Hlavnej ulici pred radnicou prostredníctvom fašiangovej zábavy s maskami, neodmysliteľnými zabíjačkovými špecialitami a sladkými vyprážanými šiškami.

Srdečne všetkých Trnavčanov a návštevníkov mesta pozývame a veríme, že jediné, koho zmes lákavých vôní, farebný virvar masiek a ľudová hudba v podaní skupiny Borovienka nerozveselí, bude isté nemenované, ale zato chutné prasiatko.

A pretože aj dobrého veľa škodí, a po tomto utorku príde Popolcová streda, ktorou sa začína obdobie pôstu, na záver si všetci spoločne môžu so smiechom „zaslziť“ pri obrade pochovávania basy, ktorého sa odborne ujme ľudovoumelecký súbor Lusk z Krakovian.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2012 17:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pred radnicou bude fašiangová zábava spojená so zabíjačkou a pochovávaním basy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.