reklama

Na námestí bude fašiangová veselica s pečeným prasiatkom aj pochovávanie basy

Fašiangová zábava so všetkým, čo k nej patrí – maskami, hudbou, zabíjačkovmi špecialitami a pečeným prasiatkom – sa uskutoční v utorok 4. marca od 9. hodiny na Trojičnom námestí.

Mesto Trnava srdečne pozýva všetkých Trnavčanov a návštevníkov mesta a verí, že jediné, koho zmes lákavých vôní, farebný virvar masiek a ľudová hudba v podaní skupiny Borovienka nerozveselí, bude práve nemenované, ale zato chutné prasiatko.

A pretože aj dobrého veľa škodí, a po tomto utorku príde Popolcová streda, ktorou sa začína obdobie pôstu, na záver si všetci spoločne môžu so smiechom „zaslziť“ pri obrade pochovávania basy, ktorého sa odborne ujme ľudovoumelecký súbor Lusk z Krakovian.

fasiangy-5
Najprv zábava a dobré jedlo, potom príde k obradnému pochovaniu basy

FAŠIANGY 2014 – PROGRAM

4. marca od 9.00 h na Trojičnom námestí

od 9.00 h Pečenie prasiatka a zabíjačkové špeciality
15.30 h Fašiangová zábava v maskách
16.00 h kapela Borovienka
17.00 h POCHOVÁVANIE BASY – ľudovoumelecký súbor LUSK Krakovany

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2014 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na námestí bude fašiangová veselica s pečeným prasiatkom aj pochovávanie basy”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.