reklama

Rozlúčka s Kunom sa uskutoční v plánovanom termíne, klub spustil vyhrievanie trávnika

Plánovaná oficiálna rozlúčka so zosnulým Ladislavom Kunom sa uskutoční bez ohľadu na počasie v pôvodnom termíne.

Informoval o tom v piatok predpoludním marketingový a PR manažér FC Spartak Trnava Marek Ondrejka. „Ráno sme spustili vyhrievanie trávnika, na ktorom leží približne päťcentimetrová vrstva snehu. Očakávame, že vplyv vyhrievacieho systému sa začne prejavovať popoludní. Ak sa počasie umúdri a sneženie ustane, tak veríme, že trávnik sa podarí pripraviť tak, aby sa ňom mohol po skončení pietnej spomienky odohrať prípravný duel Spartaka s Jihlavou,“ sprostredkoval aktuálnu situáciu.

V prípade, že terén nebude regulárny, prípravný zápas odohrajú na ihrisku Lokomotívy. Alternatívou je aj úplné zrušeniu duelu.Stav trávnika v piatok o 12. hodine

Pietny akt otvoria v sobotu 18. februára na Štadióne Antona Malatinského o 13.30 hodine. “Moderátorom bude bývalý komentátor Československej televízie a veľký kamarát Ladislava Kunu, Karol Polák. V programe vystúpi kráľ ľudových piesní Jožka Černý. Zaspievať príde obľúbenú pesničku Ladislava Kunu ‘Když sem šel z Hradišťa’. Prítomní ďalej uvidia trnavský zmiešaný zbor Cantica Nova pod vedením dirigenta Gabriela Kalapoša,” priblížil.

Program spestrí aj účasť dvoch stoviek mladých nádejí Spartaka či premietanie na veľkoplošnej LED obrazovke.

Divákom bude na pietny akt sprístupnená západná tribúna, pre hostí východná. V prípade veľkého záujmu je klub pripravený operatívne otvoriť aj ďalšie tribúny. Vstup je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2012 12:59. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.