reklama

Detské ihrisko v Kamenáči bude zrekonštruované do konca apríla

Rekonštrukciu detského ihriska v Kamennom mlyne chce mesto zrealizovať do konca apríla.

Obnova bude pozostávať z komplexnej výmeny všetkých hracích prvkov a mobiliáru, výstavby nových spevnených plôch, vybudovania ohniska s príslušným mobiliárom a založenia novej zelene v celom vstupnom areáli.


Vynovené ihrisko by malo slúžiť verejnosti už od mája

Cieľom investičnej akcie je humanizovanie tejto časti areálu, ktorý slúži obyvateľom mesta a širšieho okolia na krátkodobú rekreáciu a športové aktivity v prírodnom prostredí. Pôvodné detské ihrisko nachádzajúce sa v blízkosti hotela s reštauráciou a prírodného amfiteátra bolo kapacitne nepostačujúce, so zastaranými kovovými hernými prvkami,“ informovalo mesto Trnava.

Nevyhnutné výruby súvisiace s plánovanou rekonštrukciou a ošetrenie jestvujúcich drevín sa už uskutočnili v gescii odboru dopravy a komunálnych služieb mestského úradu mimo vegetačného obdobia v roku 2011.

Investičné náklady na projekt by nemali prekročiť 72-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2012 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.