reklama

Fotky? Video? Spoľahnite sa na profesionálov z trnavského AT Studia

Pátranie po profesionáloch v oblasti fotografických služieb, výroby videí či grafických službách nemusí vždy skončiť úspechom.

Za “profíka” sa dnes vďaka cenovo dostupnej kvalitnej technike totiž často považuje každý, kto vlastní o trošku lepší fotoaparát či videokameru.
Nie vždy však platí zásada, že dobrá technika automaticky znamená aj profesionálne prevedenie fotografií alebo videa.

Aby bolo vaše hľadanie a pátranie po kvalite úspešné, s istotou a bez zbytočného prikrášľovania vám vieme odporučiť profesionálov, na ktorých sa môžete stopercentne spoľahnúť.
Trnavské AT STUDIO sa venuje profesionálnemu grafickému dizajnu, fotografovaniu a videoslužbám už 9. rok.

Vo svojom portfóliu ponúka fotenie a nakrúcanie svadieb, stužkových, rodinných osláv, firemných podujatí, ateliérových aj exteriérových portrétov.
Zároveň sa venuje aj profesionálnemu grafickému dizajnu s ponukou výroby podkladov pre tlač ako sú plagáty, reklamné materiály, logá, tvorba firemnej identity a podobne.

VIDEO – SVADBA:

VIDEO – STUŽKOVÁ:

Pri svojej práci využívame nadobnuté dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti. Snažíme sa, aby výsledkom našej práce bol kvalitný dokument, a nie vyumelkované video. Vyhýbame sa inscenovaným scénkam hraných novomanželmi, pretože si uvedomujeme, že nie každý je od prírody hercom a má chuť umelo pózovať pred objektívom. Fotenie radi uskutočňujeme na netradičných miestach. Pri práci s párom musí byť príjemná, uvoľnená atmosféra. Zastávame názor, že prirodzenosť je to najkrajšie,” prezentuje filozofiu práce AT Studia Lucia Štefáková.

Firma podľa jej slov pravidelne investuje do nákupu a obnovy technického parku. AT Studio používa full frame zrkadlovky a príslušenstvo značky Nikon, pri nakrúcaní videa pracuje s najnovšou technikou značky Sony.
Úplné začiatky nášho pôsobenia nám dnes pripadajú možno až komicky. Fotili sme s priemernou technikou, ale postupom času sme sa dokázali vypracovať až na dnešnú úroveň. A sme na to patrične hrdí. Našim klientom vieme ponúknuť aj z technickej stránky tu najvyššiu kvalitu,“ dokumentuje úspešnú snahu po neustálom napredovaní.

Významným prvkom práce AT Studia je aj postprodukcia fotografií a videa. Práca nafotením či nakrútením nekončí, pretože nasleduje úprava na počítači. “Ide o významnú a dôležitú súčasť našej práce, vďaka ktorej dosiahneme želaný a profesionálny výsledok,” pripomína L. Štefáková.

AT Studio venuje pozornosť aj prezentáciám vlastnej práce potenciálnym klientom v snahe ukázať spôsob a štýl spracovania dokumentov a fotografií zo svadieb, stužkových slávností či prvých svätých prijímaní. “Chceme našim nádejným klientom ukázať portfólio a štýl našej práce. Považujeme to za veľmi férový doplnok ponúkaných služieb, pretože klient spozná našu prácu už predtým, ako sa rozhodne s nami spolupracovať a vie, aký výsledok môže očakávať. Prezentácia stužkovej priamo v triede alebo ukážky prác rodičom, ktorí majú záujem o fotografovanie a natáčanie sv. prijímania je súčasťou balíka služieb.

Fotogaléria:

Lucia Štefáková na záver zdôrazňuje, že dlhoročným krédom AT Studia je pracovať na vysokoprofesionálnej úrovni, zachovávať stanovenú latku kvality a nikdy ju nepodliezať.

AT Studio bude od 1. apríla sídliť v nových priestoroch na Hospodárskej ulici 53 (budova vedľa Billy), kde plánuje využiť nové a väčšie priestory najmä pri tvorbe profesionálnych ateliérových fotografií.

Viac informácií nájdete na www.atstudio.of.sk, tel.: 0905 812 056, 0905 210 139, 0903 256 402. Galériu fotografií a videí si môžete pozrieť aj na Facebooku.

(reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2012 19:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.