reklama

Likvidáciu odpadov každého druhu zverte do rúk profesionálov

Odvoz stavebného odpadu a jeho uloženie legálnym spôsobom na skládky na to určené patrí medzi činnosti, ktoré sa oplatí zveriť do rúk profesionálov.

Pokusy o nelegálne zbavenie sa odpadov rôzneho druhu už našťastie v súčasnosti tvrdo postihujú štátne či samosprávne inštitúcie pod hrozbou vysokých pokút. Špekulovať sa v tomto smere jednoducho nevypláca.

V boji za ochranu životného prostredia sa angažuje aj trnavská spoločnosť Operating, s.r.o., ktorá sa venuje aj ďalším príbuzným činnostiam ako je vypratávanie objektov a dvorov, odvoz a uloženie bioodpadu v podobe drevných hmôt, trávy, lístia či konárov.

Vo svojom portfóliu ponúka aj pristavenie kontajnerov s objemom 5 až 7 m3, demolačné a búracie práce vrátane návrhu technologických postupov, zastupovania na príslušných úradoch či opätovného použitia recyklovaných vybúraných hmôt.

Ponúkame búracie práce vykonávané postupným rozoberaním ručne s použitím páčidiel, krompáčov, zbíjacích a búracích kladív, vlastníme aj moderné stroje, čo nám umožňuje realizovať demolácie v krátkom termíne, bezpečne, ekologicky a za veľmi zaujímavú cenu.”

Operating, s.r.o., sa venuje aj dovozu pieskov, štrku a černozeme. Zabezpečuje tiež dovoz zásypových materiálov, starého stavebného odpadu, ktorý je využiteľný pri zásypoch nerovného terénu, pri budovaní základových dosiek pre stavby a podobne.

Odvoz a likvidáciu odpadu zabezpečujeme kontajnerovými vozidlami. Pristavenie a vývoz kontajnerov realizujeme do 3 hodín od zadania objednávky. Pri stavebných prácach vzniká veľké množstvo odpadov. Pre našu spoločnosť je samozrejmosťou ich likvidácia, prípadne opätovné využitie búraných hmôt, čo v prvom rade znamená ochranu životného prostredia,” zdôrazňuje spoločnosť Operating.

V ponuke jej služieb nájdeme aj likvidáciu pneumatík a starých gúm, výkup železného šrotu a likvidáciu všetkých druhov skiel.

Kompletnú ponuku spoločnosti nájdete na stránke www.odpad-likvidacia.sk.

Informácie získate na telefónnom čísle 0905 231 261 alebo cez e-mail: info@odpad-likvidacia.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2012 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.