reklama

Požiar v Kamennom mlyne tentoraz zasiahol lesík za kúpaliskom

Sezóna požiarov pokračuje. Trnavskí hasiči zasahovali v utorok večer opäť aj v Kamennom mlyne.

Volali nás k požiaru trstiny, ale zistili sme, že horí v lesíku medzi Kolibou a kúpaliskom neďaleko starého ihriska,“ konštatovali zasahujúci hasiči. Prišli na troch autách.Požiar v lesíku zlikvidovali hasiči v priebehu hodiny

Len niekoľko desiatok minút predtým hasili požiar suchej trávy pri neďalekom železničnom depe.

Oheň v lesíku sa rozhorel po 18. hodine na ploche približne 15 árov. „Je tu desať chlapov, ale ako vidíte, zvládame to dobre. Objavili sme dve samostatné ohniská, požiar vznikol pravdepodobne úmyselne,“ vyslovil predpoklad Daniel Benkovský z OR HaZZ v Trnave.


Kým hasiči dohášali oheň, vo vysielačke sa ozvali kolegovia. „Treba ísť do Cífera. Horí suchá tráva.“ Hodiny ukazovali pár minút po devätnástej.

„Máme toho dosť, už aby zapršalo,“ povzdychla si partia unavených hasičov a vyrazila za ďalším požiarom.

Minulý týždeň zaznamenali v okrese Trnava takmer tri desiatky požiarov.

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2012 8:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Požiar v Kamennom mlyne tentoraz zasiahol lesík za kúpaliskom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.