reklama

V Trnave budú dve nové adresy – Železničná a Belgická

Spoločnosť Top Development ako vlastník pozemkov v lokalite Od Zavarského predložil mestskému úradu žiadosť o určenie názvu dvoch nových ulíc – Železničnej a Belgickej.

V lokalite pri juhovýchodnej časti cestného obchvatu sa dnes nachádzajú obchodné centrá Baumax, predajňa nábytku Sconto, výrobné priestory Fremach, autosalón Suzuki či reštaurácia Mc Donalds.

Ulicu súbežnú so železničnou traťou vlastník pozemkov odporúča pomenovať ako „Železničná ulica“, z dôvodu umiestnenia celej ulice pozdĺž železničnej trate Trnava – Žilina a jej plánovaného premostenia ponad železničnú trať na jej západnom konci.

Ulicu napájajúcu sa na železničnú trať, vedúcu popri areáli belgickej spoločnosti Fremach ako „Belgická ulica“, z dôvodu prechodu ulice pred výrobnou halou belgického investora, a tiež väčšinového akcionára v spoločnosti TOP Development, belgickej spoločnosti Extensa.

Výbor mestskej časti Trnava – východ nepredložil iné návrhy a akceptoval návrhy predložené žiadateľom.

Určením názvu nových ulíc sa vytvoria podmienky pre subjekty umiestnené v danej lokalite a možnosť vydania súpisného čísla pre budúcich užívateľov stavieb na priľahlých pozemkoch.

Návrh musí definitívne potvrdiť mestské zastupiteľstvo.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2012 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave budú dve nové adresy – Železničná a Belgická”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.