reklama

Trnavská cyklistická liga pokračovala tretím kolom

Trnavská cyklistická liga pokračovala v poradí už tretím kolom. Na štart okruhu so štartom pri Dolnom Dubovom sa postavilo 50 pretekárov.

Už v prvom okruhu sa v kopcoch medzi Naháčom a Dechticami, aj prispením silného bočného vetra, pelotón rozdelil na dve takmer rovnaké časti. V druhom okruhu sa na rovnakom mieste vďaka Ivanovi Pašekovi a Michalovi Predajňovi, ktorí sa snažili o únik, roztrhali obe skupiny na malé časti.

V treťom okruhu sa Ivanovi Pašekovi podaril sólový únik a s náskokom 2:30 min vyhral kategóriu nad 40 rokov.

Fotografie Erika Hirnera:


V závere štvrtého okruhu unikol skúsený Daniel Klúčik (D3 Race Bratislava) spolu s Michalom Predajňom (Kaktus Bike Team Bratislava) a prvý menovaný zvíťazil v najsilnejšej kategórii – elite. V záverečnom špurte nasledujúcej desaťčlennej skupiny sa 50 metrov pred cieľom dostával do čela junior Ľuboš Malovec (Olympik Trnava). Mal však obrovskú smolu – spadla mu reťaz a od druhého triumfu v aktuálnom ročníku ho napokon delila jediná sekunda,“ informoval o priebehu pretekov riaditeľ súťaže Marián Hlbocký.

Poradie v 3. kole TCL 2012: 1. Janžo, 2. Pápež, 3. Malovec, 4. Sivák, 5. Pašek.

Celkové poradie: 1. Daniel Pápež (171 bodov), 2. Robert Bartko (161), 3. Miroslav Horňák (146).

Fotografie Michala Predajňu:

Ďalšie preteky sa uskutočnia v stredu 18. apríla so štartom v Kátlovciach.

Ulož ako PDF
Napísal 15. apríla 2012 22:48. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport, Trnavská cyklistická liga. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.