reklama

V stredu štartuje Trnavská cyklistická liga 2011, súťažiť môže aj široká verejnosť

Cyklistický klub Trnava a SE, a.s., Elektráreň Bohunice, pozývajú širokú športovú verejnosť na otestovanie svojej výkonnosti v časovke jednotlivcov.

Štart pretekov, výsledky ktorých sa započítavajú do priebežného poradia Trnavskej cyklistickej ligy (TCL) 2011, je v stredu 30. marca o 17. hodine na okraji Trnavy v smere na Špačince. Na cyklistov čaká trať v dĺžke 9900 metrov z Trnavy do Špačiniec, odtiaľ na Malženickú cestu a naspäť do Trnavy.

TCL sa vracia na cesty v okolí Trnavy po zimnej prestávke

Podľa slov riaditeľa pretekov Ing. Mariána Hlbockého pretekov sa môže zúčastniť každý, aj neorganizovaný cyklista.
Preteky sú vyhlásené v kategóriách mladších a starších žiakov, kadetov, juniorov, mužov, žien a veteránov. Štartovné sa neplatí.

Rekord trate, ktorá z veľkej časti kopíruje známe bežecké preteky Špačinský trojuholník, drží časom 12:42 min Marián Valášek.

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2011 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Šport, Trnavská cyklistická liga. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.