reklama

Po tisícke lístkov na Žilinu sa zaprášilo, ďalšie vstupenky sú na ceste

AKTUALIZOVANÉ o 11:13 hod.

Tisíc vstupeniek na piatkový šláger futbalovej Corgoň ligy medzi MŠK Žilina a Spartakom Trnava sa vypredalo v utorok v priebehu troch hodín.

Informuje o tom PR a event manažér trnavského Spartaka Marek Ondrejka.

Už pred treťou popoludní, kedy bol naplánovaný začiatok predaja v kase číslo 7, stál dlhý rad záujemcov o vstupenky. Krátko pred záverečnou, teda o šiestej, hlásili predajcovia takmer nulový zostatok,“ konštatoval.


Na finále Slovenského pohára v roku 2008 cestovalo do Žiliny viac ako tritisíc Trnavčanov

Predalo sa vyše 900 lístkov. Okamžite sme kontaktovali žilinskú stranu, aby nám uvoľnila ďalšiu tisícku. Sme toho názoru, že je lepšie, ak lístky dostaneme do Trnavy a fanúšikovia budú v jednom sektore, ako keď pricestujú do Žiliny a kúpia si ich až na mieste. Potom budú zbytočne roztrúsení po celom štadióne a bude iba zbytočná nervozita,“ povedal koordinátor pre styk s fanúšikmi Branislav Fišera pre portál spartak.sk

Podľa slov B. Fišeru o ďalšej dodávke tisíc kusov vstupeniek pre Trnavčanov bude žilinský klub rozhodovať ešte v priebehu stredy, aby najneskôr vo štvrtok mohli byť lístky už riadne v predaji.

Veríme, že predpredaj bude pokračovať v stredu a vo štvrtok od 15.00 do 18.00 v pokladni č. 7 Štadióna Antona Malatinského,“ informoval Ondrejka.

AKTUALIZÁCIA:

Podľa najčerstvejších informácií MŠK Žilina uvoľnil pre trnavských fanúšikov ďalších tisíc vstupeniek. „Krátko pred 12. hodinou vyrazíme pre ďalších tisíc lístkov. V stredu o 15. hodine už budú k dispozícii našim fanúšikom v pokladnici na štadióne,“ uviedol pre trnava-live.sk PR manažér Spartaka.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2012 7:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po tisícke lístkov na Žilinu sa zaprášilo, ďalšie vstupenky sú na ceste”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.