reklama

Fanúšikovia Spartaka sa chystajú na šláger do Žiliny. Do Trnavy dorazilo tisíc lístkov

Do konca Corgoň ligy zostáva už len šesť kôl. Súťaž má Spartak rozbehnutú a rozohranú priam senzačne, aktuálne je len o skóre na druhej priečke za MŠK Žilina.

Tím Pavla Hoftycha to potvrdil aj v šlágri 27. kola proti Senici (1:0, gól Vyskočil). V skvelej atmosfére predviedli Bíli andeli výborný výkon. Navyše bojovný a kompaktný. Je vidieť, že v mužstve vládne pohoda.

Ale ide sa ďalej. A to ešte na väčší šláger do Žiliny.


Trnavský megakotol na žilinskom štadióne počas finále Slovenského pohára 2008

Teraz musíme byť všade doma! Všade musíme vytvoriť našim chlapcom takú atmosféru, ako doma so Senicou. Je skvelé, že výrazne ožívajú na štadióne všetky tribúny, všetci fanúšikovia. Začína to gradovať. Vďaka tímu, ktorý má srdce a krôčik po krôčiku kráča k veľkému úspechu. Podporme ho, pomôžme mu, ešte viac sa zmobilizujme!,“ vyzýva fanúšikov PR a eventový manažér FC Spartak Marek Ondrejka.

Do Trnavy dorazilo tisíc vstupeniek na piatkový duel v Žiline (zápas odohrajú 20. apríla o 17.30 h).

Predpredaj vstupeniek začína v utorok 17. apríla o 15. hodine v pokladnici číslo 7 na Štadióne Antona Malatinského. Lístky sa budú predávať od utorka do štvrtka v čase od 15. do 18. hodiny.

Kapacita sektora hostí je 2000 miest. „Domáci nám dali k dispozícii tisícku lístkov, čo je o polovicu viac ako im káže povinnosť z kapacity štadióna. Ďalších tisíc miest bude na tribúne voľných. Žilinčania nám ale potvrdili, že v prípade veľkého záujmu bude ich vedenie rokovať o tom, že by nám vyhradili celú južnú tribúnu. To by pre nás znamenalo ďalších tisíc lístkov,“ povedal M. Ondrejka.

A ešte jedna dôležitá správa od žilinských organizátorov.

Trnavských fanúšikov chceme požiadať, aby sa na zápas dostavili v dostatočnom predstihu. Samozrejme, kvôli kontrolám, ale najmä preto, že sektor je stavaný na 500 divákov. Teraz sme ho rozšírili na počet 1000 fanúšikov, ale turnikety majú priepustnosť na starú kapacitu. Preto je dobré, aby prišli fanúšikovia v dostatočnom časovom predstihu. Boli by sme veľmi neradi, aby sa niektorí na zápas nedostali včas. Zbytočne by tak mohli vzniknúť konflikty a nervozita. Štadión bude otvorený dve hodiny pred začiatkom stretnutia. V sektore hostí sme zabezpečili bufet, aby sa priaznivci mohli pohodlne občerstviť, ak tam budú skôr,“ uvádza bezpečnostný manažér MŠK Žilina Ján Ukrop.

(tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 17. apríla 2012 7:52. Článok je zaradený do rubriky: Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Fanúšikovia Spartaka sa chystajú na šláger do Žiliny. Do Trnavy dorazilo tisíc lístkov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.