reklama

Chcete vidieť americký futbal naživo? Príďte povzbudiť trnavských Bulldogs

V nedeľu 22. apríla sa uskutoční na tréningovom ihrisku za Areálom zdravia v Modranke 1. kolo slovenskej ligy v americkom futbale.

Ak ste fanúšikom tohto športu a doteraz ste nemali príležitosť sledovať ho naživo, už cez víkend máte jedinečnú príležitosť.

Súťaž sa hrá turnajovým spôsobom. Okrem domácich Bulldogs sa predstavia tímy Banská Bystrica Daemons, Bratislava Monarchs a Smolenice Eagles.

Turnaj otvoria o 14. hodine zápasom Deamons – Eagles, nasledujú dve stretnutia trnavských Bulldogs – najprv si zahrajú proti najväčšiemu favoritovi súťaže, bratislavským Monarchs a následne si zmerajú sily s bystrickými Daemons.

V tíme registrujeme celkom 35 hráčov, no gro mužstva tvorí približne 25 ľudí. Trénujeme v Modranke dvakrát týždenne, vždy v stredu od 19. do 21. a v nedeľu od 11. do 14. hodiny. Radi medzi sebou privítame nové tváre, ktoré by si radi zahrali americký futbal súťažne,“ hovorí PR manažér a aktívny hráč klubu Marek Brestovanský.


Trnava Bulldogs

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2012 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Chcete vidieť americký futbal naživo? Príďte povzbudiť trnavských Bulldogs”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.