reklama

Chcete vidieť americký futbal naživo? Príďte povzbudiť trnavských Bulldogs

V nedeľu 22. apríla sa uskutoční na tréningovom ihrisku za Areálom zdravia v Modranke 1. kolo slovenskej ligy v americkom futbale.

Ak ste fanúšikom tohto športu a doteraz ste nemali príležitosť sledovať ho naživo, už cez víkend máte jedinečnú príležitosť.

Súťaž sa hrá turnajovým spôsobom. Okrem domácich Bulldogs sa predstavia tímy Banská Bystrica Daemons, Bratislava Monarchs a Smolenice Eagles.

Turnaj otvoria o 14. hodine zápasom Deamons – Eagles, nasledujú dve stretnutia trnavských Bulldogs – najprv si zahrajú proti najväčšiemu favoritovi súťaže, bratislavským Monarchs a následne si zmerajú sily s bystrickými Daemons.

V tíme registrujeme celkom 35 hráčov, no gro mužstva tvorí približne 25 ľudí. Trénujeme v Modranke dvakrát týždenne, vždy v stredu od 19. do 21. a v nedeľu od 11. do 14. hodiny. Radi medzi sebou privítame nové tváre, ktoré by si radi zahrali americký futbal súťažne,“ hovorí PR manažér a aktívny hráč klubu Marek Brestovanský.


Trnava Bulldogs

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2012 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Chcete vidieť americký futbal naživo? Príďte povzbudiť trnavských Bulldogs”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.