reklama

Práca na diaľku. Chcete vedieť ako na to? Príďte v pondelok do Berlinera na Pekársku

Remote work, čiže práca na diaľku, je témou ďalšej prednášky pre freelancerov a malých podnikateľov, ktorá sa uskutoční v pondelok večer v priestoroch dočasného kultúrneho centra Berliner.

Táto téma je určená najmä pre profesionálov z oblasti marketingu, programovania, grafického dizajnu a podobných oblastí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o možnostiach a špecifikách práce na diaľku pre zahraničných klientov.

Obsahom prednášky budú pozitíva a negatíva práce na diaľku, pre koho je vhodná, ako si ju nájsť a skúsenosti s ňou. Dozviete sa konkrétne tipy ako postupovať, ak vás takáto práca zaujíma, či je pre vás vhodná a porovnanie rôznych portálov, ktoré ju ponúkajú.

remote-work-mb

Hovoriť bude Ondrej Maksi – softvérový inžinier so zameraním na Javascript a kreatívne technológie. Po práci vo firmách, korporáciách a startupoch dva roky pracuje v ostatných rokoch ako remote freelancer pre zahraničné startupy ako Osmo a Picr, ako aj pre veľké firmy ako napríklad Priceline.

Remote work – Práca na diaľku je treťou zo série prednášok, ktoré spoločne pripravujú organizácie Update a Publikum.sk vďaka finančnej podpore Nadácie ESET.

Organizácia Update vznikla v septembri tohto roku s cieľom podporovať malých podnikateľov v Trnave a okolí. V súčasnosti pripravuje spomínanú sériu prednášok. V budúcom roku však budú tieto vzdelávacie aktivity rozšírené o poradenské centrum a prevádzkovanie coworkingových priestorov (spoločné pracovisko) pre freelancerov a malých podnikateľov.

Prednáška začína v pondelok 21. novembra 2016 o 19:00 v Berlineri na Pekárskej 40. Vstupné je 3 eurá, resp. 2 eurá pre študentov.

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2016 14:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.