reklama

Ako byť každý deň lepší zistíte už tento štvrtok v Berlineri

Vo štvrtok 20. októbra sa v Trnave uskutoční prvá zo série prednášok pre freelancerov a malých podnikateľov. Prvým prednášajúcim bude konzultant Juraj Králl zo spoločnosti Growision, ktorý porozpráva o tom, ako zvyšovať svoju produktivitu a efektívne využívať svoj čas.

Organizácie Publikum.sk a Update spoločne pripravujú jesennú sériu prednášok pre freelancerov, živnostníkov a mladých podnikateľov. Prvá prednáška sa uskutnočí už tento štvrtok o 19:00 v priestoroch dočasného kultúrneho centra Berliner.

Prednášajúcim bude JURAJ KRÁLL (na snímke), ktorý porozpráva o tom, ako byť každý deň efektívnejší a produktívnejší, ako networkovať a aj o tom, pre koho môže byť vhodné pracovať v coworkingu.

juraj-krall

JURAJ KRÁLL v roku 2014 založil rozvojovo-konzultačnú spoločnosť Growision, ktorá rozvíja manažérov a obchodníkov vo viacerých stredných a veľkých medzinárodných firmách. Vyštudoval Fakultu managementu Univerzity Komenského. Svoje trénerské a manažérske zručnosti naberal ako HR manažér a zástupca riaditeľa v IKEA, konzultant a obchodník v Maxman Consultants a Managing Director v IT akcelerátore Flemio.

Podujatie nájdete aj na adrese:
www.facebook.com/events/1712820322373682

Ako byť každý deň lepší
štvrtok 20. októbra o 19:00
Berliner DKP (Pekárska 40)
vstup voľný

Táto séria prednášok bude ďalej počas jesene pokračovať ďalšími tromi podujatiami, určenými najmä pre freelancerov a iných malých podnikateľov. Ide vôbec o prvé podujatia novovzniknutej organizácie Update, ktorá vznikla s poslaním podporovať rozvoj malého podnikania v Trnave a jej okolí.

Update Coworking je jej prvým projektom, v rámci ktorého začne v úvode roka 2017 fungovať v Trnave nový coworkingový priestor a poradenské centrum pre začínajúcich podnikateľov. Viac infomormácií o Update Cowokingu a ďalších pripravovaných prednáškach sa dozvedia návštevníci v úvode štvrtočnej prednášky, na ktorú je vstup voľný.

Podujatie je realizované s finančnou podporou Nadácie ESET.

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2016 12:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ako byť každý deň lepší zistíte už tento štvrtok v Berlineri”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.