reklama

Verejné priestranstvá na Družbe rozkopú pre výmenu horúcovodu

Spoločnosť Trnavská teplárenská začne s avizovanou rekonštrukciou horúcovodu na sídlisku Družba pravdepodobne v priebehu mája alebo júna.

Teplári pôvodne plánovali vymieňať skorodovanú a poruchovú časť horúcovodnej siete v lokalite medzi ulicami J. Slottu a V. Clementisa ešte v roku 2011.

Vlani v lete získali pre projekt aj stavebné povolenie. Napokon sa však rozhodli realizáciu odložiť.


Pre rekonštrukciu horúcovodu rozkopú teplári niektoré verejné priestranstvá na sídlisku Družba

Stavebné zásahy na mestských pozemkoch majú podľa odhadov trvať do septembra, podstatná časť stavebných prác sa má uskutočniť v priebehu letných mesiacov.

Výmena poruchového horúcovodu si vyžiada rozkopávky niektorých ciest, chodníkov, parkovísk a zelených plôch.

Trasy horúcovodu sú vedené najmä v mestských pozemkoch. Poslanci zastupiteľstva minulý týždeň súhlasili s použitím pozemkov za účelom rekonštrukcie horúcovodnej siete v prospech Trnavskej teplárenskej.

Ulož ako PDF
Napísal 24. apríla 2012 16:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejné priestranstvá na Družbe rozkopú pre výmenu horúcovodu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.