reklama

Zmena: vodu na takmer polovici pešej zóny odstaví TAVOS v pondelok

AKTUALIZOVANÉ v stredu 25. apríla o 14:20

Domácnosti a podnikatelia na pešej zóne budú v piatok niekoľko hodín bez vody. Oznámila to Trnavská vodárenská spoločnosť (TAVOS).

Vodárenská spoločnosť v stredu popoludní zmenila pôvodný termín odstávky z piatka 27. na pondelok 30. apríla.

Úplné prerušenie dodávky pitnej vody sa týka všetkých nehnuteľností od pobočky Slovenskej sporiteľne po pobočku UNI Credit banky na Štefánikovej ulici v čase od 8. do 11. hodiny.
Od 11. do 14. hodiny bude prebiehať postupná montáž prípojok na náhradný rozvod vody.


Rekonštrukcia vodovodu na Hlavnej ulici

Počas odstávky bude dodávka vody zabezpečená cisternou, ktorá bude umiestnená na pešej zóne.

Odstávka vody je súčasťou rekonštrukcie vodovodu na Hlavnej ulici v Trnave. Počas rekonštrukcie budú jednotlivé nehnuteľnosti zásobované pitnou vodou cez náhradný rozvod vody, uložený na povrchu pešej zóny. Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s., vopred ďakuje za porozumenie a trpezlivosť počas rekonštrukčných prác,“ napísal TAVOS v oznámení.

V prípade akýchkoľvek problémov s dodávkou vody kontaktujte: Ing.Kvašňák 0903 713 519 (dodávateľ f. Insituform), Ing. Loskot 0903 288 384 (dodávateľ f. Insituform), p. Nižnánsky 0915 891 761 (Tavos, a.s.).

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2012 6:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.