reklama

V Trnave pribúdajú svetelné križovatky s technológiou LED

V nedeľu 29. apríla bude prebiehať výmena technológie na dvoch svetelných križovatkách.

Mesto Trnava plánuje v čase od 7. do 12. hodiny vymieňať staršiu technológiu, pri ktorej sa používajú žiarovky, za modernú optiku LED diód, informoval vedúci odboru dopravy na mestskom úrade Marián Novák.


Klasické žiarovky vymieňalo mesto raz ročne, LED technológia má podstatne dlhšiu životnosť, lepšiu svietivosť a je úspornejšia

ILUSTRAČNÉ FOTO

Pred týždňom prebehla inštalácia LED svietidiel na križovatke ulíc Kollárova-Hlboká-Spartakovská-Sladovnícka, v nedeľu vymenia pracovníci dodávateľskej firmy svetlá na križovatkách ulíc Hospodárska-Šrobárova-Vansovej pri cukrovare a rovnako na križovatke Rybníková-Hlboká-Bučianska-Špačinská.

Počas prebiehajúcich prác na údržbe semaforov bude signalizácia na nevyhnutný čas vypnutá.

V súčasnosti je použitá LED technológia aj na Dohnányho ulici pri novej budove nemocnice a na svetelnej križovatke ulíc Nitrianska-Priemyselná.

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2012 11:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.