reklama

Trnavská 13 – spravte si pekný deň s celou rodinkou

Trnavská trinástka je podujatie, ktorá je každoročne organizované pri príležitosti osláv Dňa otcov. Organizačný štáb pripravil aj tento rok bohatý program pre svojich fanúšikov, ich rodinky a priateľov. Deti sa môžu pod severnou tribúnou Štadióna A. Malatinského vyšantiť na množstve atrakcií.

Celodenný detský program
Zoberte svoje manželky, deti, synovcov a netere, priateľov a priateľky a príďte si užiť bohatý program, ktorý vám ponúka Trnavská 13-tka. Od rána bude pre deti prichystané maľovanie na tvár, môžu sa vyšantiť na motokárach, poskákať si v nafukovacom hrade, na trampolíne alebo pomaškrtiť si na cukrovej vate. Budú sa organizovať aj zaujímavé detské súťaže. Od 16:00 hod. vystúpi Mia Králová, ktorá ponúkne svoj detský program Farbičky pre detičky.

Prejdite sa po Trnave, mení sa…
Koľkí z nás máme čas na prechádzku po centre? Kedy ste v ňom naposledy strávili aspoň hodinku? Na Trnavskej 13-tke tak môžete urobiť s priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli. Poprechádzate sa, posedíte si pri stole a pospomínate. Môžete si vypočuť výbornú muzičku, občerstvíte sa, a hlavne – užijete si sobotu naplno.

Čo čaká na turistov
Každý ročník je Trnava zaplavená živo sa baviacimi účastníkmi pochodu. Pre približne 3 000 účastníkov, priateľov a ich rodiny budeme mať aj tento ročník pripravené krásne tričká – tentoraz v bielo-červenej kombinácii. Pre rodinky s deťmi bude pripravený dostatok tričiek vo veľkostiach pre 2 až 12-ročné deti, pre kočky sú k dispozícii tričká S, M, L a pánske až do veľkosti XXXL. Každému z nás sa môžu zísť aj klobúky alebo šatky, uvidíme, aké nás stretne počasie. Všetky doplnky si môžete zabezpečiť na spomínanom mieste.

Už v piatok od 16. hodiny
V prípade rodiniek, samozrejme, myslíme aj na menej zdatných jedincov, pre ktorých je naplánovaná tzv. „bejby trasa“ nášho pochodu. Stačí, ak absolvujete 7 zastávok a pindex máte uzatvorený.

Pindex
Pindex (pivný index), ktorý dostanete na štarte, má okrem popisu jednotlivých zastávok aj kolónky na ich známkovanie. Vyjadrujete sa ku kvalite pivka, kofoly, či iného nápoja, k vzhľadu prostredia, ku kvalite obsluhy, a napríklad, aj k sociálnym zariadením, veď aj podľa toho sa pozná kvalitný podnik. Píšte svoje pripomienky, postrehy a námety, vždy je čo zlepšovať. Majitelia podnikov takéto postrehy iste ocenia. Pre účastníkov budú v cieli pripravené diplomy a spomienkové samolepky.

Súťaže pre účastníkov
Najväčšia prezentovaná partia na štarte získava SUD PIVA od sponzora STAROPRAMEN.
Budeme udeľovať aj tieto individuálne ocenenia: Najväčšie ucho (najmladší účastník) a  najväčšie brucho pochodu. Navyše na facebooku sledujte naše súťaže o zaujímavé pivné ceny.

Príďte medzi nás, bude to opäť jedna skvelá akcia.

Organizačný výbor Trnavskej trinástky

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2012 23:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská 13 – spravte si pekný deň s celou rodinkou”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.