reklama

Pozvánka na seminár pre zamestnancov a manažérov na tému firemná kultúra

Mesto Trnava v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Slovensko – Rakúsko 2007 – 2013 a projektu AC Centrope pozýva zamestnancov a manažérov výrobných podnikov na bezplatný tréningový program Firemná kultúra ako nástroj konkurencieschopnosti organizácie v globálnom prostredí.

Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 7. júna od 16. hodiny v zasadačke trnavskej radnice na Hlavnej ulici.

Seminár je prioritne určený pre manažérov a zamestnancov malých a stredných podnikov. Cieľom je poskytnúť účastníkom základné informácie o význame firemnej kultúry pri zabezpečovaní dlhodobej výkonnosti organizácie, o podstate, charakteristikách a typológii firemnej kultúry,“ informovala Ing. Andrea Kováčová z odboru priemyselného parku a inovačných procesov Mestského úradu v Trnave.

Ilustračné foto: Mesto Trnava

Účastníci získajú tiež informácie a základné poznatky z interkultúrneho manažmentu, o interkultúrnej inteligencii a možných spôsoboch ovplyvňovania firemnej kultúry prostredníctvom využívania vodcovstva, komunikačných zručností a sociálnej kompetencie manažérov. Tréningový program bude realizovaný formou skupinových cvičení a prípadových štúdií.

Seminár povedú Doc. Mgr. Dagmar Cagáňová, PhD. a Doc. Ing. Miloš Čambál, PhD. z Ústavu priemyselného inžinierstva, manažmentu a kvality, MTF STU.

Účasť na školeniach je bezplatná.

Tento vzdelávací seminár je súčasťou projektu AC Centrope v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Slovenská Republika – Rakúsko 2007-2013 a je spolufinancovaný 85 % z prostriedkov EFRR a 10% z národných zdrojov.

Svoju účasť nahláste na e-mailovú adresu andrea.kovacova@trnava.sk, alebo volajte na číslo 033/3236 386.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2012 23:34. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.