reklama

Trnavské Leto v sieti pred Tescom: bohatý program pre deti, Kaviareň s lídrami aj kultúra

-inzercia-

Strana Sieť pripravuje na leto sériu podujatí pre rodiny s deťmi pod názvom Leto v Sieti. Cieľom akcie, ktorej ťažiskom bude voľnočasový, športový, vzdelávací a kultúrny program pre deti a rodičov, je ukázať Sieť ako stranu otvorenú praktickým riešeniam pre rodinu.

Trnavské Leto v Sieti sa uskutoční v nedeľu 16. augusta od 15:00, na trávnatej ploche pred Tescom v priestore, kde bývajú umiestnené napríklad cirkusy.

Pre deti je pripravený bezplatný bohatý program organizovaný profesionálnymi animátormi: kreatívne dielne, cirkusová škola žongľovania či chodenia na lane, Cirkus KUS, divadlo, trampolína ale i detská chill-out zóna, určená najmä matkám s malými deťmi do 4 rokov či prebaľovacie pulty.

lvs

Ilustračné foto

Súčasťou programu bude Kaviareň, v ktorej si môže ktokoľvek z verejnosti prisadnúť k lídrom Siete a pri dobrej káve ich v priebehu ôsmich minút vyspovedať medzi štyrmi očami.

Základnou myšlienkou Kaviarne je interakcia medzi vrcholnými predstaviteľmi Siete a verejnosťou. Princíp je založený na tzv. politickej zoznamke.

O dobrú náladu sa postará aj Mária Čírová a detský folklórny súbor Drienka.

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom návštevy podujatia, je k dispozícii mailová adresa trnava@siet.sk. Podrobný program si môžete pozreiť na priloženom plagáte, ďalšie informácie nájdete aj na www.siet.sk/leto-trnava.

siet-tes

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2015 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.