reklama

Záujem o nočnú prehliadku mestskej veže predčil očakávania

Prvý nočný výstup na mestskú vežu zaznamenal mimoriadny ohlas verejnosti. Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism sprístupnila mestskú vežu verejnosti v sobotu od 2. júna od 21. hodiny.

Podľa slov manažéra Trnava Tourism Petra Kolišťanika večernú prehliadku veže a pohľad na nočné mesto využilo približne 400 ľudí. Dlhý rad záujemcov sa tvoril pri vstupe do veže už polhodinu pred jej otvorením.

Pôvodne boli plánované dva termíny výstupov o 21. a 22. hodine. Ešte hodinu a pol pred polnocou sa však pod vežou tiahol dlhý rad záujemcov, organizátori preto podujatie predĺžili a dali tak možnosť zažiť jedinečnú atmosféru podujatia aj ďalším desiatkam návštevníkov.FOTO: Peter Kolišťanik

„Sme nadšení úspechom akcie, akou nepochybne prvý výstup na nočnú mestskú vežu bol,“ hodnotil Kolišťanik. Ako pripomenul, podujatie by radi zopakovali a v budúcnosti plánujú sprístupňovať mestskú vežu pravidelne.


Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2012 12:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Záujem o nočnú prehliadku mestskej veže predčil očakávania”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.