reklama

Dúhový dvor v centre prezentuje zručnosť a šikovnosť „iných“ detí

Pozývame vás na podujatie, ktorého farby sú symbolom spevu, tanca a zručnosti detí, ktoré sú  trochu iné. Je však  aj symbolom láskavosti a milého úsmevu všetkých ľudí, ktorí ich prídu podporiť a odmeniť svojim potleskom.

Dúhový dvor otvoria vo štvrtok 14. júna 2012 o 9.30 hodine. Podujatie je súčasťou Dní zdravia v centre Trnavy a je predajno-prezentačným trhom výrobkov detí zo špeciálnych škôl a zariadení.


ILUSTRAČNÉ FOTO

Dúhový dvor bude moderovať známa herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková, ktorá je tejto akcii verná od samého začiatku a s deťmi už nadviazala nejedno priateľstvo. Hosťom bude spevák Marián Greksa. Súčasťou programu bude aj koncert Dixielandu Základnej umeleckej školy M. Sch. Trnavského, vystúpenie súboru Orientálne slniečko, blues v podaní Zuzky Suchánkovej a Andrey Tkáčovej, novinkou bude inscenácia stredovekej školy v podaní dobového súboru Hereditas patrum, a po prvý raz v Trnave na otvorenej scéne pod holým nebom zaznejú aj „trnafské“ pesničky Mariána Mrvu a Benjamína Škreka z CD Krásny zapadák.

Milí priatelia, príďte podporiť deti, ktoré v sebe ukrývajú lásku a srdečnosť. V predajných stánkoch nájdete množstvo rôznych výrobkov detí so špeciálnych škôl či zariadení, ale aj výrobky z rúk priateľov, pedagógov či rodičov. Tešíme sa na vás,“ pozývajú organizátori.

PROGRAM:

14.6.2012 štvrtok
9.30 Slávnostné otvorenie Dní zdravia a Dúhového dvora(zástupca mesta)
9.40 – 11.00 program s názvom „Pošli to ďalej“
V programe vystúpia deti zo špeciálnych škôl, zariadení, chránených dielní a DSS
Moderuje Bibiána Ondrejková
Účinkuje: Marián Greksa

12.30 – Základná umelecká škola v Trnave (pop music)

13.45 – Orientálne slniečko (orientálne tance)

14.30 – Krásny zapadák (trnafské pesničky) účinkuje Marián Mrva
a Michaela Bobeková

15.6.2012 piatok

9.30 – 11.30 Vystúpenia detí z trnavských materských a základných škôl

13.30 – Hereditas patrum (stredoveká škola – špeciálny program určený
predovšetkým pre školy)

14.30 – ZuAn Duo – Zuzka Suchánková & Andrea Tkáčová (blues)

                   

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2012 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.