reklama

Dni zdravia ponúkajú osvetu aj inšpiráciu v otázke zdravého spôsobu života

Informácie o aktuálnom zdravotnom stave, množstvo inšpirácií aj poradenských služieb ponúkajú od štvrtka žo do dnešného popoludnia v poradí už sedemnáste Dni zdravia.

V centre mesta si môžete nechať zmerať krvý tlak, urobiť vyšetrenie cholesterolu a cukru z kvapky krvi či zmerať tuk.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva na nádvorí radnice ponúka možnosť získať informácie o kvalite vypestovanej zeleniny a vody z vlastných vodných zdrojov.Meranie tlaku prebieha na viacerých stanovištiach

Na Trojičnom námestí prebieha tradičná prezentácia firiem a predaj výrobkov zdravej výživy.

Atmosféru podujatia dotvorí na námestí kultúrny a športový program, ktorý potrvá až do večerných hodín. Neoddeliteľnou súčasťou Dní zdravia sa už stal aj Dúhový dvor zameraný na integráciu hendikepovaných detí a mládeže do spoločnosti.

Príjemný doplnkom Dní zdravia sú ukážky klasickej masáže, meranie osteoporózy, prekyslenia organizmu alebo bezplatné poradenstvo v oblasti plastickej chirurgie. Tí, ktorí sa presúvaju zdravo na bicykli, môžu využiť príležitosť nechať si vyladiť svojho tátoša zadarmo v jednom zo stánkov na námestí.


Novinkou podujatia je netradičná forma osvety v podobe prezentácie nadrozmernej nafukovacej makety hrubého čreva pod mestskou vežou.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2012 6:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.