reklama

Potulky malým Rímom pokračujú prehliadkou dejín a priestorov Spolku sv. Vojtecha

Seriál letných Potuliek malým Rímom odštartoval pred týždňom prezentáciou židovských pamiatok, komunity a príbehov Kóšer Trnava.

Túto nedeľu 8. júla od 15. 30 hodiny sa môžu záujemcovia zoznámiť s vyše 140 – ročnými dejinami a historickými priestormi Spolku svätého Vojtecha.

Podujatím bude sprevádzať riaditeľ spolku Vendelín Pleva.


Ilustračné foto: Wikipedia

O týždeň, v nedeľu 15. júla v rovnakom čase nastane čas pre tých, ktorí majú záujem nahliadnuť do zákulisia Divada Jána Palárika. O histórii divadelnej budovy a viacerých zaujímavostiach bude rozprávať šéf divadla Emil Nedielka.

Kompletný program totoročných Potuliek malým Rímom nájdete v tomto článku.

Ulož ako PDF
Napísal 7. júla 2012 19:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.