reklama

Nedeľné potulky malým Rímom: nahliadnite do zákulisia Divadla J. Palárika

Opäť je tu leto a s ním naše i vaše Potulky Malým Rímom, pešie prehliadky mesta pre jeho obyvateľov i návštevníkov, ktorí majú záujem o históriu a radi sa zoznamujú s jej tajomstvami.

Nedeľné tematické prehliadky pripravené mestom Trnava sú určené všetkým vekovým kategóriám. Každú nedeľu iná téma, iná trasa, iný sprievodca. Navštíviť môžete aj miesta, ktoré sú bežne verejnosti neprístupné.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Už túto nedeľu 15. júla od 15. 30 hodiny sa máte možnosť zoznámiť s históriou budovy Divadla Jána Palárika, prehliadka je spojená s prehliadkou zákulisia divadla. Sprevádzať bude riaditeľ inštitúcie Emil Nedielka.

O týždeň, 22. júla, máte možnosť spoznať čaro a zoznámiť sa s trnavskými sochami. Denne okolo nich prechádzame, ale nepoznáme ich. Sprevádza Kvetoslava Viskupičová.

Predpredaj vstupeniek v Trnava Tourism informácie, TTi, Trojičné námestie 1 (ceny vstupeniek v predpredaji s výraznou zľavou). Zakúpená vstupenka je platná na ktorúkoľvek Potulku malým Rímom.

Kompletný program série letných potuliek malým Rímom nájdete v tomto článku.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2012 9:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.