reklama

Optimalizácia v mestskej autobusovej doprave so sebou prináša zmeny pri nastupovaní

Novinkou optimalizácie liniek mestskej autobusovej dopravy, ktorá vstúpi do platnosti 1. augusta 2012, je aj nastupovanie strednými dverami.

V prípade, že cestujúci budú platiť v hotovosti, majú batožinu, psa, kočík, alebo dokupujú lístok ďalšej osobe, sú pre nich určené predné dvere a lístok si kúpia priamo u vodiča. Tieto dvere slúžia len na nastupovanie.

Držitelia čipových kariet budú používať na nástup stredné dvere.

Pri nich bude umiestnená nová čítačka čipových kariet, ktorá po priložení karty pípne a zobrazí hlásenie o predaji lístka. Držitelia čipových kariet môžu využívať bezplatný prestupný lístok, stačí, ak kartu označia do 50 minút od nástupu na predchádzajúci spoj. Stredné dvere slúžia na nastupovanie a vystupovanie,“ priblížila Jana Gmitterová z referátu komunikácie mesta Trnava.

Zadné dvere budú tak ako doteraz slúžiť len na vystupovanie z autobusu.

Grafické znázornenie pravidiel nástupu a výstupu o 1. augusta

Ulož ako PDF
Napísal 19. júla 2012 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Optimalizácia v mestskej autobusovej doprave so sebou prináša zmeny pri nastupovaní”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.