reklama

Zmeny v Mestskej autobusovej doprave: od 10. decembra začne platiť nový cestovný poriadok

V nedeľu 10. decembra 2017 začne platiť nový cestovný poriadok Mestskej autobusovej dopravy v Trnave.

Ako informuje dopravná spoločnosť ARRIVA Trnava, okrem zmien v trasovaní niektorých liniek boli vykonané posuny viacerých spojov takmer na všetkých linkách najmä pre prispôsobenie sa zmeneným cestovným poriadkom vlakov.

Spoločnosť preto odporúča cestujúcej verejnosti pozorne si preštudovať nové cestovné poriadky, vývesky a mapu linkového vedenia.

Ilustračné foto

Najdôležitejšie zmeny v cestovnom poriadku MAD v Trnave od 10. decembra 2017:

Linka č. 1 bude presmerovaná z ulice Gorkého na sídlisko Linčianska, pričom v smere zo Strojárenskej obslúži zastávky Nerudova, Linčianska, Linčianska I a v opačnom smere aj zastávku Zelenečská II; linka už nebude obsluhovať zastávky Bratislavská, Gorkého, Bratislavská a Gorkého, ZŠ.

Linka č. 2 bude presmerovaná z ulíc Mikovíniho a Bulharskej na Gorkého, pričom v smere z Linčianskej obslúži zastávky Nerudova, Bratislavská, Gorkého, ZŠ a Zelenečská I v opačnom smere aj Gorkého, Bratislavská; linka už nebude obsluhovať zastávky Mikovíniho, Bulharská, Tatrachema, Bulharská, Potraviny a Tamaškovičova.

Linka č. 3 bude skrátená po Nám. SUT a nebude už obsluhovať zastávky A. Kmeťa a Viktoríniho nám.

Linka č. 4 bude mať zmenenú výstupnú zastávku na Kopánke; končiť bude na zastávke Špačinská, Nám. SUT (nástupná zastávka zostáva Kopánka, Nám. SUT).

Linka č. 5 bude presmerovaná z ulice Zelenečská na ulice Bulharská a Mikovíniho, pričom v smere z Prednádražia obslúži zastávky Tamaškovičova, Bulharská, Tatrachema, Mikovíniho a v opačnom smere aj zastávku Bulharská, Potraviny; linka už nebude obsluhovať zastávky Zelenečská I, Zelenečská II a Linčianska I.

Linka č. 13 bude predĺžená z Družby po zastávku TESCO.

Linka č. 14 bude predĺžená zo zastávky TESCO cez zastávku Olympijská po zastávku Viktoríniho nám.

Linka č. 15 bude zrušená (čiastočne je nahradená linkou č. 16).

Linka č. 16 bude presmerovaná zo Zeleného kríčka na Prednádražie, pričom obslúži zastávky Botanická, Jednota, Prednádražie, Botanická, J. Bottu, Študentská, ZŠ a Študentská, Orion; linka už nebude obsluhovať zastávky T. Vansovej, cintorín, Zelený kríčok, Hospodárska, Bernolákova brána.

Linka č. 22 bude presmerovaná medzi zastávkami V. Clementisa a Bernolákova cez Sladovnícku ulicu, pričom obslúži zastávky Spartakovská, Sladovnícka a Bernolákova, Kriváň.

Kompletné cestovné poriadky jednotlivých liniek platné od 10. decembra 2017 nájdete na tejto stránke.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2017 9:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zmeny v Mestskej autobusovej doprave: od 10. decembra začne platiť nový cestovný poriadok”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.