reklama

Cyklistické majstrovstvá SR a ČR zmenia cez víkend fungovanie mestskej autobusovej dopravy

Spoločné majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike 2019 významným spôsobom zasiahnu do dopravnej situácie v meste Trnava a okolí. Informácie o dopravných obmedzeniach zo strany polície sme priniesli minulý týždeň v tomto článku. Dopravná spoločnosť Arrviva a mesto Trnava zverejnili informácie o dočasných úpravách cestovného poriadku Mestskej autobusovej dopravy počas posledného júnového víkendu.

V sobotu 29. a v nedeľu 30. júna 2019 budú dočasne zrušené autobusové zastávky Hlboká, Starohájska, Špačinská cesta, Kukučínova Obch. akadémia, Špačinská Nám. SUT, Saleziánska, Okružná, Šrobárova

Zmeny sa dotknú trás liniek č. 1, 3, 4, 6, 13, 14 v oboch smeroch.

Viac informácií o Spoločných majstrovstvách SR a ČR v cestnej cyklistike nájdete na webe majstrovstvacctrnava.sk.


Sieť liniek MAD počas víkendu. Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Obchádzkové trasy MAD Trnava

Linka č. 1

Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Špačinská cesta, Kukučínova Obch. akadémia a Kukučínova.
Linka bude dočasne vedená po Hospodárskej ulici cez Zelený kríček, Cukrovú ulicu, Slnečnú ulicu na Ulicu Jána Hlubíka. Konečná bude na zastávke Kopánka Nám. SUT a v opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 3

Linka bude mať dočasne konečnú na zastávke Veterná. Ďalšie zastávky, t. j. Saleziánska a Špačinská Nám. SUT, nebude obsluhovať.

Linka č. 4

Linka bude mať dočasne konečnú na zastávke Veterná. Ďalšie zastávky, t. j. Saleziánska a Kopánka Nám. SUT, nebude obsluhovať.

Linka č. 6

Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Špačinská cesta, Okružná, Veterná, Olympijská a Sibírska.
Linka bude dočasne vedená zo zastávky Zelený kríček po Hospodárskej ulici na Cukrovú ulicu, Slnečnú ulicu až na zastávku Kopánka Nám. SUT, kde bude mať konečnú. V opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 13

Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Hlboká a Starohájska.
Linka bude dočasne vedená po Hospodárskej ulici na Kollárovu ulicu, Spartakovskú ulicu, Ulicu V. Clementisa na zastávku TESCO, kde bude mať konečnú. V opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 14

Na linke budú vynechané zastávky Hospodárska, Hospodárska Bernolákova brána, Zelený kríček, Šrobárova, Starohájska. Zvyšok trasy bude nezmenený.
Linka bude dočasne vedená zo zastávky Dohnányho, cez Železničnú stanicu, na Kollárovú ulicu, Spartakovskú, V. Clementisa. Od zastávky V. Clementisa poliklinika bude trasa nezmenená.

Rozpis MAD od 29. do 30. júna 2019

Linka č. 1
Linka č. 3
Linka č. 4
Linka č. 6
Linka č. 13
Linka č. 14

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2019 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.