reklama

Združenie Trnavská 13 pripravuje ďalšiu pivársku lahôdku – ochutnávku špeciálnych pív

Občianske združenie Trnavská 13 pripravuje na sobotu 25. augusta nové unikátne podujatie.

Pre všetkých priaznivcov piva a pivných špecialít prináša organizátor známeho pochodu novú akciu pod názvom Trnavská 13 – ochutnávka špeciálnych pív.

Cieľom tohto pivného festivalu je degustácia pív z produkcie pivovarov a minipivovarov zo Slovenska a Českej republiky. Trnavčanom a návštevníkom mesta tak chceme okrem veľmi populárneho pivného pochodu organizovaného v júni ponúknuť na konci leta možnosť ochutnať kvalitné, živé pivo z pivovarov a súkromných minipivovarov – pivo so skvelou chuťou, ktoré sa varí špeciálnymi metódami a nenájdete ho na pultoch obchodov,“ vysvetľuje mediálny zástupca OZ Trnavská 13 Igor Holeczy.

V areáli futbalového Štadióna Antona Malatinského odprezentujú svoje produkty pivovary a minipivovary, ktoré vynikajú pestrosťou a originalitou svojej produkcie.

Každý návštevník dostane vo vstupenke za 5 eur sklený degustačný pohárik, 10 vzoriek piva, pindex na hodnotenie pív a vstup na večerný koncert.

Podujatie je určené tým, ktorí sa chcú na vlastné chuťové poháriky presvedčiť o tom, akú bohatú chuťovú škálu môže pivo poskytnúť,“ pripomenul Holeczy.

Návštevníci si pochutnajú na ďalších špecialitách ako sú nakladaný hermelín, utopence či tradičná cigánska.

Pre súťaživé typy bude pripravený turnaj v stolnom futbale, deti sa povozia na autíčkach a zaskáču si na trampolíne.

O hudobnú stránku sa postarajú Bukasový Masív, Colorado a DJ Slávo Dratva.

Pri príležitosti tohto podujatia prinášame našim priaznivcom zvláštnu sériu 500 tričiek, ktoré budú pripomínať tričká z júnovej TT13. Preto ak sa niektorým nedostali krásne červenobiele tričká pre zvýšený záujem v júni, budú si ho môcť zaobstarať teraz v auguste. Tričká budú k dispozícii na mieste ochutnávky,“ informoval na záver.

Trnavská 13 – ochutnávka špeciálnych pív začína v sobotu 25. augusta o 10. hodine a potrvá do 22.00 h.

Informácie nájdete aj na www.trnavska13.sk alebo na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2012 9:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.