reklama

Združenie Trnavská 13 pripravuje ďalšiu pivársku lahôdku – ochutnávku špeciálnych pív

Občianske združenie Trnavská 13 pripravuje na sobotu 25. augusta nové unikátne podujatie.

Pre všetkých priaznivcov piva a pivných špecialít prináša organizátor známeho pochodu novú akciu pod názvom Trnavská 13 – ochutnávka špeciálnych pív.

Cieľom tohto pivného festivalu je degustácia pív z produkcie pivovarov a minipivovarov zo Slovenska a Českej republiky. Trnavčanom a návštevníkom mesta tak chceme okrem veľmi populárneho pivného pochodu organizovaného v júni ponúknuť na konci leta možnosť ochutnať kvalitné, živé pivo z pivovarov a súkromných minipivovarov – pivo so skvelou chuťou, ktoré sa varí špeciálnymi metódami a nenájdete ho na pultoch obchodov,“ vysvetľuje mediálny zástupca OZ Trnavská 13 Igor Holeczy.

V areáli futbalového Štadióna Antona Malatinského odprezentujú svoje produkty pivovary a minipivovary, ktoré vynikajú pestrosťou a originalitou svojej produkcie.

Každý návštevník dostane vo vstupenke za 5 eur sklený degustačný pohárik, 10 vzoriek piva, pindex na hodnotenie pív a vstup na večerný koncert.

Podujatie je určené tým, ktorí sa chcú na vlastné chuťové poháriky presvedčiť o tom, akú bohatú chuťovú škálu môže pivo poskytnúť,“ pripomenul Holeczy.

Návštevníci si pochutnajú na ďalších špecialitách ako sú nakladaný hermelín, utopence či tradičná cigánska.

Pre súťaživé typy bude pripravený turnaj v stolnom futbale, deti sa povozia na autíčkach a zaskáču si na trampolíne.

O hudobnú stránku sa postarajú Bukasový Masív, Colorado a DJ Slávo Dratva.

Pri príležitosti tohto podujatia prinášame našim priaznivcom zvláštnu sériu 500 tričiek, ktoré budú pripomínať tričká z júnovej TT13. Preto ak sa niektorým nedostali krásne červenobiele tričká pre zvýšený záujem v júni, budú si ho môcť zaobstarať teraz v auguste. Tričká budú k dispozícii na mieste ochutnávky,“ informoval na záver.

Trnavská 13 – ochutnávka špeciálnych pív začína v sobotu 25. augusta o 10. hodine a potrvá do 22.00 h.

Informácie nájdete aj na www.trnavska13.sk alebo na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2012 9:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.